RFS Virslīgas Kausa finālā!

13:36 17. marts, 2018

Piektdienas pēcpusdienā Skonto hallē sanākušos līdzjutējus solīja priecēt Virslīgas Kausa pirmais pusfināls, kur galvenajās lomās bija RFS un FK Jelgava. Un spēles sākums nelika vilties!

Jau pirmajā minūtē nostrādāja Dambrauska solītā aktīvā spēle un augsts presings. FK Jelgava neveiksmīgi centās iesākt uzbrukumu, kam sekoja bumbas pārtveršana un zibenīgs pretuzbrukums. Bumba atlēca uz soda laukuma līnijas tieši pretī Krūmiņa sargātajiem vārtiem un Indrāns sita neatvairāmi. 1-0. RFS līdzjutēju prieki gan nebija ilgi un jau astotajā minūtē Alans Siņeļņikovs izlīdzināja rezultātu, gūstot skaistus vārtus ar soda sitienu no metriem divdesmit tieši pretī vārtiem. Puslaika turpinājumā neiztika bez daudzām kļūdām piespēlēs un divcīņām, līdz reālām vārtu gūšanas iespējām nokļūstot reti. Šādā spēlē šķietami labāk jutās un izskatījās viesi no Zemgales, izpildot vēl vairākas bīstamas standartsituācijas. Puslaika pēdējā minūtē arī tika gūti vārti no standartsituācijas, bet laukuma pretējā galā, kad pēc centrējuma soda laukumā burzmā bumba nonāca pie Isajeva, kurš spēcīgi trieca bumbu vārtu tīklā. 2-1.

Otrajā puslaikā iniciatīva un bumbas kontroles pārsvars piederēja FK Jelgava komandai, bet ar visām potenciāli vairāk vai mazāk bīstamām situācijām RFS aizsardzība lieliski tika galā un Ikstenam ar glābšanas darbiem daudz nebija jānodarbojas. Līdzīga situācija bija arī laukuma otrā galā, kur bīstami momenti veidojās reti. Vienā no tādiem bīstamu Platonova raidījumu 61. minūtē veiksmīgi atvairīja Krūmiņš. Spēles rezultāts vairs nemainījās un RFS iekļūst jaunizveidotā Virslīgas Kausa finālā, kas norisināsies 25. martā plkst. 17:00 Skonto hallē. Tiekamies!

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 17:35 22. augusts, 2019

Mēs esam klubs, kurš rūpīgi pārdomā katru treniņa plānu, rūpējās par spēlētāju labsajūtu kolektīvā un izvēlās vien labāko kluba izaugsmei. Ne mazāk svarīgu nozīmi piešķiram patērētajam ūdens daudzumam ikdienā gan spēlētāju, gan kluba vadības vidū. Tieši tāpēc izvēlamies Ķekavas Avots ūdeni, lai remdētu izslāpumu ne vien treniņu un spēļu procesos, bet arī ikdienas tējas pasēdēšanai. Mēs izvēlamies kvalitāti! Mēs izvēlamies Ķekavas Avots! #fkrfs #rigaskomanda #kekavasavots #mesizvelamieskvalitati