RFS2- Kauguros izcīna pirmo uzvaru sezonā!

10:37 10. maijs, 2019

Eiropas dienā RFS-2 devās uz Kauguriem, lai LFF 1. līgas B piektās kārtas ietvaros tiktos ar FK Spartaks Jūrmala-2. Pirms šīs spēles abas vienības atradās turnīra lejasdaļā, kas solīja līdzvērtīgu un spraigu cīņu

Satraukuma vai kādu citu iemeslu dēļ spēles pirmajā daļā bija daudz tehniskā brāķa un bieži rezultatīvi noslēgt uzbrukumus traucēja neprecīzas pēdējās piespēles nevis pretinieku aizsardzības meistarība. Pirmais puslaiks tā arī pagāja cīņā par iniciatīvu, kurā neviena komanda jūtamu pārsvaru neieguva. Otrais puslaiks sākās ar RFS-2 uzbrukumiem un nopelnītu stūra sitienu, ko skaistā stilā sitot ar galvu pēc Zamullo piespēles realizēja Butorins. Mājiniekiem gan atbilde nebija ilgi jāmeklē un jau 61. minūtē tika atjaunots līdzsvars uz tablo. Centrējums, šķietami neveiksmīgs mēģinājums šķērītē sist pa vārtiem, bet bumba nonāca pie Stradiņa, kurš no apmēram desmit metriem nevilcinājās bumbu raidīt Vilkova sargātajos vārtos. Vēl pēc dažām minūtēm RFS-2 atkal spēja izvirzīties vadībā, kad savus otros vārtus spēlē un trešos visā turnīrā guva Butorins. Lieliski nospēlē Meļņiks, kurš izlaužas pa malu un izdara centrējumu. Neveiksmīgu FK Spartaks Jūrmala-2 aizsargu darbību rezultātā bumba nonāca pie Butorina, kurš trieca bumbu jau tukšos vārtos. Turpinājumā RFS-2 izdevās novirzīt spēli un cīņu uz laukuma vidusdaļu, ka rezultātā neļaujot mājiniekiem neko bīstamu pie saviem vārtiem izveidot, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 2-1 RFS-2 labā.

Šī bija pirmā RFS-2 uzvara šajā sezonā, kas gan neļauj pacelties kādu vietu augstāk turnīra tabulā un pašlaik esam vien 8. vietā, bet jāatzīmē, ka trešā vieta ir vien vienas uzvaras attālumā.