Rīgas derbijā bezvārtu neizšķirts

12:00 17. oktobris, 2016

SynotTip futbola Virslīgas rīdzinieku RFS un Riga FC duelis svētdien, 16. oktobrī, noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Spēles sākums bija mierīgs, neviena no komandām ar īpašu aktivitāti neizcēlās, līdz 8. minūtē Riga FC nopelnīja soda sitienu, taču realizēt to neizdevās. Pāris minūtes vēlāk R. Savaļnieks veica bīstamu sitienu RFS vārtu tuvējā apakšējā stūrī, taču Germanam Māliņam izdevās bumbu atvairīt un glābt komandu no vārtu zaudējuma. Rezultāts uz tablo neapmierināja RFS treneru štābu un pirmā maiņa tika veikta jau spēles 33. minūtē, kad D. Kazubovičiusa vietā laukumā nāca D. Hvoiņickis.

Īsi pirms pirmā puslaika beigām RFS nopelnīja 11 metru soda sitienu, ko izpildīt devās komandas kapteinis I. Kozlovs, taču to realizēt neizdevās.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka mājinieki, 68. minūtē nopelnot stūra sitienu un raidot bumbu Riga FC vārtos. Diemžēl tika fiksēt aizmugure un vārti netika ieskaitīti. 79. minūtē Riga FC uzbrucējs A. Bansē bija tuvu vārtu guvumam, pārmetot bumbu pāri Māliņam, taču pēdējā brīdī V. Isajevs izsita bumbu no vārtiem un rezultāts palika nemainīgs. Minūti pirmsa pamatlaika beigām Riga FC nopelnīja 18 metru soda sitienu, kas varēja nodrošināt viesiem uzvaru. Sitienu izpildīja O. Laizāns, bumbu raidot devītniekā, taču Māliņš bija vietā un glāba RFS no zaudējuma. Spēle tā arī noslēdzās bez vārtu guvuemiem 0:0 (0:0).

Nākamā SynotTip futbola Virslīgas spēle paredzēta izbraukumā, 21. oktobrī pret pagājuša gada čempioni FK Liepāja.