Rīgas derbijs jau sestdien!

10:44 28. septembris, 2018

Lielais Rīgas derbijs, zelta spēle, titānu cīņa. Spilgtāki un mazāk spilgti epiteti tiek piedēvēti šīs nedēļas nogales cīņai starp RFS un Riga FC. Ja zeltu uzvara šajā spēlē nevienam vēl negarantē, tad būtiskas priekšrocības, īpaši jau Riga FC gadījumā, nodrošina gan. Arī pārējiem šeit izklāstītajiem apzīmējumiem nebūtu pārlieku jānopūlas, lai atrastu pamatojumu. Vai šādu spēli var laist garām? Noteikti nē! Tāpēc atceries – sestdien, 19:30 NSB Arkādija stadionā! Būs karsti!

Šajā sezonā abas vienības tikušās trīs reizes un, ja pirmajā sezonas pusē gan izbraukumā, gan mājās pārāka izrādījās RFS, tad pēdējā tikšanās reizē Skonto stadionā uzvaras Laurus plūca Riga FC vienība. Visas šīs spēles vieno viena kopīga iezīme – saspringta cīņa līdz pašai finālsvilpei. Interesanti notikumi risinājušies katrā no spēlēm. Pirmajā spēlē Lemajič nerealizētais vienpadsmit metru soda sitiens spēles kompensācijas laikā lidza Riga FC izcīnīt kaut punktu, otrajā spēlē savukārt Uldriķa fantastiskā iznākšana uz maiņu un uzvaras vārtu guvums spēles pēdējās sekundēs. Pēdējā tikšanās reizē laukumā risinājās ne mazāk dramatiski notikumi, kad jau pašā spēles sākumā RFS spēlētājs Savič saķērās ar Riga FC kapteini Baienko, kā rezultātā tika noraidīts no laukuma. Kāda būs šo abu serbu atkaltikšanās laukumā?

Prieks, ka pēdējā laikā arī nav ziņu par jauniem savainojumiem pamatsastāva spēlētāju vidū, turklāt arī LFF DK lēmumi šo spēli neietekmē, kas nozīmē, ka laukumā varēs būt visi spēcīgākie un labākajā formā esošie spēlētāji.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs par spēli: "Es domāju, ka šī varētu būt gaidītākā spēle sezonā. Divas komandas, kuras ir tabulas augšdaļā, Rīgas derbijs, iepriekšējā spēļu vesture šajā sezonā. Viss tas ir labs priekšnoteikums lielai cīņai. Es ceru, ka cilvēki, kuri izvēlēsies atnākt uz spēli, nebūs vīlušies. Šī ir ceturtā tikšanās šajā sezonā un starp abām komandām nav daudz noslēpumu. Mēs daudz ko zinām par Riga FC un viņi daudz ko zina par mums. Riga FC ir labā formā un bezšaubām ir šīs cīņas favorīti. Mēs salauzām neveiksmīgo spēļu sēriju un gaidām labu sniegumu no sevīm. Mēs turpinām turēties kopā un paļauties viens uz otru smagos brīžos un tagad, pēc mūsu pēdējās uzvaras, ticam sev vēl vairāk. Galvenā lieta ir palikt kopā, strādāt vēl smagāk, lai pagrieztu negatīvos rezultātus pozitīvā virzienā un mēs domājam, ka esam izturējuši šo pārbaudījumu. Nākamais pārbaudījums ir sestdien!"

Tiekamies sestdien, 29. septembrī plkst. 19:30 NSB Arkādija stadionā! Pievienojies un atbalsti savējos! Tu un Es par RFS!

Citi raksti