Rīgas derbijs jau šo sestdien!

11:20 15. jūnijs, 2017

Izlašu pārtraukums ir beidzies, un atsākas SynotTip futbola Virslīga. Šajā kārtā RFS gaida sezonas otrais Rīgas derbijs pret Riga FC. Pirmajā spēlē, brīžiem cīnoties gan ar stipru vēju, aukstumu un pat krusu, virsroku ar 1:0 trenera vietas izpildītāja Mihaila Koņeva vadībā guva Riga FC. Šajā nedēļas nogalē sinoptiķi sola pavisam citus laika apstākļus, arī laukums būs cits, un, pavisam noteikti, arī spēle būs savādāka.

Lai gan tabulā abas šīs vienības ir līdzās. Noskaņojums abās nometnēs varētu būt stipri atšķirīgs. RFS iepriekšējās Virslīgas spēlēs izcīnījis trīs uzvaras pēc kārtas, gūstot septiņus vārtus, kas ir teju divreiz vairāk, kā iespēts iepriekšējās deviņās spēlēs kopā. Tādējādi varētu apgalvot, ka pārtraukums ir nācis nelaikā. Savukārt Riga FC nav spējis uzvarēt jau četras spēles pēc kārtas, turklāt gūstot tikai vienus vārtus. Īstais brīdis, lai sapurinātu komandu.

Šādos brīžos jautājumus var izraisīt arī sastāva komplektēšana. Prombūtne ne vienmēr atstāj to labāko iespaidu uz spēlētāju fizisko gatavību, turklāt izlases rezultāti varētu arī atstāt negatīvu iespaidu uz tur spēlējošajiem, un tādu abās komandās netrūkst (pa trim spēlētājiem no katras komandas).

Vai RFS izdosies turpināt savu uzvaru rekordu sēriju? Vai spēlēsim tikpat rezultatīvi? Nāc un atbalsti savējos!

Tiekamies 17. jūnijā plkst. 17.00 Skonto stadionā!