Rīgas lauvu derbijs ir klāt!

08:32 7. aprīlis, 2018

Svētki turpinās! Pagājusi nedēļa, kopš SynotTip futbola Virslīgas sezonas sākuma un RFS pošas savam nākamajam pārbaudījumam. Šoreiz tas jau ir nopietni - Riga FC. Šis ir trešais gads abām komandām Virslīgā un allaž sezonas noslēgumā mazliet pārāka izrādījusies Riga FC. RFS ir apņēmusies šo netaisnību labot un pirmie soļi tiks sperti jau šajā svētdienā!

Pirmo kārtu abas komandas aizvadīja ar mainīgām sekmēm, un, ja RFS nominālos viesus FK Metta/ Latvijas Universitāte mājās aizsūtīja bez gūtiem punktiem, tad ar FC Riga kā viesiem līdzīgi izrīkojās FK Liepāja/Mogo. Lieki piebilst, ka īpaši nepatīkamu šo faktu padara vārtu zaudējums pēdējās spēles sekundēs.

Šajā mačā, līdzīgi, kā pirmajā kārtā, būs iztrūkumi sastāvā abām komandām. RFS centra aizsargs Milan Savič joprojām atkopjas pēc potītes traumas, savukārt Riga FC būs jāiztiek bez Zjuzina un diskvalificētā K. Kārkliņa. Būs interesanti pavērot, kādu sastāvu un taktisko zīmējumu izvēlēsies, iespējams, kvalificētākie treneri Virslīgā, īpaši jau konkurences pārbagātajā RFS.

RFS galvenā trenera V. Dambrauskas komentārs par gaidāmo spēli: "Gatavošanās spēlei norit pēc plāna. Strādājam, lai uzlabotu atsevišķas lietas mūsu spēlē, kas mums vēl nestrādā tik labi, kā vēlētos. Visi spēlētāji trenējas kopējā grupā, izņemot Milan Savič, kuram ir potītes trauma. Šī spēle ir ļoti svarīga abām komandām. Domāju, ka Riga FC ir favorīti šajā spēlē. Tā ir ļoti ambicioza komanda ar ļoti pieredzējušiem spēlētājiem, kuri domā ne tikai par uzvaru nākamajā spēlē, bet gan visā čempionātā. Es domāju, ka abas komandas svētdien laukumā atdos visus spēkus un neliks vilties skatītājiem, kuri būs ieradušies spēli vērot klātienē."

Kā izvērtīsies šis Rīgas derbijs? Nāc un vēro to klātienē! Tiekamies svētdien, 8. aprīlī plkst. 14:00 RTU stadionā Daugavgrīvas ielā 56a.

Citi raksti