Roberts Uldriķis par pirmo Latvijas kausa pusfināla spēli pret FK Ventspils

11:14 27. aprīlis, 2017

Spēle noslēgusies ar rezultātu 1:1. Ko vari pateikt par pašu spēli?

R. Uldriķis: Spēle aizritēja ar daudz divcīņām. Biežo pārkāpumu dēļ spēle sanāca tāda saraustīta. Grūti ieiet ritmā. Žēl, ka beigās ielaidām no standartsituācijas. Muļķīgi, ja vārtus ar galvu gūst pretinieku mazākais laukuma spēlētājs (spēles protokolā vārti ieskaitīti RFS spēlētājam R. Rodem). Žēl. 1:0 būtu labs rezultāts. Vajadzēs izanalizēt un gatavoties nākamajai spēlei.

1:1 ir labs rezultāts kausa izcīņas mājas spēlē?

R. Uldriķis: 1:0, protams, būtu labāks rezultāts, bet arī šis ir pietiekami labs rezultāts pirms atbildes spēles. Mums arī Ventspilī ir iespēja gūt vārtus un panākt sev vēlamo rezultātu.

Salīdzinot ar iepriekšējām spēlēm, treneris pamainīja taktiku. Kā Tu juties smailes uzbrucēja pozīcijā?

R. Uldriķis: Labi. Jau FK Metta/Latvijas Universitāte sastāvā esmu spēlējis šajā pozīcijā. Protams, vajadzēja nedaudz sākumā “piešauties” un tad jau aizgāja spēle.

Līdz ar spēlētāju maiņām spēle atdzīvojās un veidojās bīstami momenti. Ar ko tas izskaidrojams?

R. Uldriķis: Iznāca L. Koveļ, kurš ir viens no ātrākajiem spēlētājiem un radīja problēmas viņu centra aizsargiem. Vēlāk iznāca A. Višņakovs, kurš ir ļoti tehnisks, var atdot labu piespēli un labi lasa spēli. Tas viss uzlaboja pāreju no aizsardzības uzbrukumā un radīja problēmas pretinieku aizsardzībai.

Ko gaidīt atbildes spēlē?

R. Uldriķis: Par atbildes spēli vēl nedomājam. Pašlaik visa uzmanība tiek koncentrēta nākamajai spēlei, kas būs Virslīgas ietvaros.

Trīs spēles īsā laika posmā pret vienu pretinieku (FK Ventspils). Kā Tu to vērtē? Kam tas nāk par labu?

R. Uldriķis: Abām komandām līdzīgi. Būs interesanti. Tas ir tāpat kā lielajās līgās, kad, piemēram Real Madrid tiekas ar Barcelona gan līgas ietvaros, gan UEFA Čempionu līgā. Jebkurā gadījumā būs interesanti paskatīties kā esam gatavi gan fiziski, gan psiholoģiski. Turklāt mūs gaida pāreja no mākslīgā seguma uz dabīgajiem laukumiem, kas radīs papildus jautājumus.

Citi raksti