Saruna ar Renāru Rodi

16:26 11. aprīlis, 2017

Aizvadītajā svētdienā spraigā cīņā, ar rezultātu 1:0 Latvijas kausa izcīņas pusfinālā futbolā iekļuva RFS, pieveicot "Mettu/Latvijas Universitāti". Maču, ņemot vērā spēles iznākumu starp abām komandām 2. aprīlī, kad RFS ar 1:3 zaudēja FK Metta/LU, ar nepacietību gaidīja gan spēlētāji, gan līdzjutēji. Pēc spēles ar FK Metta/LU un pirms gaidāmās spēles ar FK Liepāja, uz sarunu aicinājām centra aizsargu Renāru Rodi, kurš RFS sastāvā aizvadīja savu debijas spēli.

Kā vērtē savu pirmo spēli RFS sastāvā?

Jāsāk ar pateicību trenerim un visai komandai par izrādīto uzticību. Šajā spēlē – katram no mums individuāli un komandai kopumā, bija tikai viens uzdevums – uzvarēt. Protams, ka dinamiskā un veiksmīgā spēle bija patīkams papildinājums debijai jaunajā klubā. Pat neraugoties uz “nervu pakutināšanu” spēles izskaņā, varu teikt, ka pirmā spēle RFS sastāvā bija izdevusies.

Kādas sajūtas bija atgriežoties uz futbola laukuma Latvijā?

Mazliet sireālas, jo sajūtu līmenī šķiet, ka esmu bijis projām daudz ilgāk, nekā realitātē. Mājās spēlēt ir lieliski. Klubā jūtos ļoti komfortabli, jo spēlētājiem RFS tiek nodrošināti maksimāli labi apstākļi, lai būtu iespējams spēlēs realizēt savu maksimālo potenciālu.

Kas raksturo RFS spēli?

RFS šobrīd apvieno daudzus spēcīgus uzbrūkošā tipa futbolistus. Tas nozīmē, ka laukumā notiek asa cīņa, spēli pavada daudz emociju. Uzbrūkoša spēle piestāv RFS. Pat pēc tik neilga laika varu teikt, ka RFS raksturo neatlaidība un cīņas spars – mēs ejam uzvarēt katrā mačā.  

Kā notika sagatavošanās spēlei ar FK Metta/LU?

Izanalizējām 2. aprīļa spēli, noskatījāmies spēles video, apzinājām visus ne tik acīmredzamos aspektus un nianses, kuri spēlē jāuzlabo. Secinājām, ka tas vienkārši bija neveiksmīgs mačs un nopietni gatavojāmies Latvijas kausa izcīņas pusfinālam. Mums bija dota laba un ātra iespēja reabilitēties. To arī pilnvērtīgi izmantojām, pārspējot FK Metta/LU.

Kādi ir paša mērķi RFS sastāvā?

Nebūšu oriģināls, ja teikšu, ka mērķis ir palīdzēt savai komandai uzvarēt katrā spēlē, lai tiktu sasniegti RFS uzstādītie mērķi, bet līdzjutēji no katras spēles dotos pacilāti, gaidot nākamo maču.

Kāds noskaņojums ir pirms spēles ar FK Liepāja?

Tā noteikti būs interesanta, emociju bagāta un spraiga spēle, kurā abas komandas cīnīsies par katru laukuma metru. 

Citi raksti