Saruna ar Robertu Savaļnieku

16:40 7. aprīlis, 2017

Aizvadītajā svētdienā Rīgas Hanzas vidusskolas stadionā RFS piedzīvoja zaudējumu 1:3 pret FK Metta/LU SynotTip futbola Virslīgas 3. kārtā, savukārt šo svētdien paredzēta vēl viena abu komandu tikšanās tajā pašā stadionā, tikai šoreiz Latvijas kausa 1/4 fināla spēlē.
Piedāvājam nelielu interviju ar RFS pussargu Robertu Savaļnieku starp šīm abām spēlēm.

Kā Tu vērtē aizvadīto RFS spēli pret FK Metta/LU? Neraugoties uz RFS daudzsološo spēles sākumu, negaidīti zaudējāt.

Jāatzīst, ka spēli aizvadījām sliktā, mūsu komandai neraksturīgā līmenī. Tas bija redzams uz rezultāta tablo. Iespējams bijām pārāk pārliecināti par saviem spēkiem, tāpēc nepietiekami koncentrējāmies katrai izspēlei, nepietiekami orientējāmies uz komplicētām saspēlēm, lai apspēlētu pretinieku. Savukārt pretinieka spēlētāji bija nopietni sagatavojušies un spēlēja uz 110%, lai nepieļautu zaudējumu. Mums neizdevās lauzt spēli un lauzt viņu pārliecību ar precīzām izspēlēm. Taču svētdien esam gatavi demonstrēt pierasto RFS spēli, kas nes uzvaru.

Kādus secinājumus esat izdarījuši pēc spēles? Kas bija izšķirošie traucēkļi uzvaras gūšanai? Jo pat spēles noslēgumu nospiedoši aizvadījāt pretinieka zonā, tomēr vārtus neguvāt. 

Esam izanalizējuši spēli, sekundi pa sekundei noskatījušies spēles video. Mūsu uzvarai nebija nekādu objektīvu traucēkļu, vienkārši esam aizvadījuši neveiksmīgu maču. Protams, izanalizējām katra komandas locekļa vājos punktus, lai šāda spēle mūsu kluba vēsturē paliktu kā izņēmums.

Kā gatavojieties nākamajai spēlei pret FK Metta/LU Latvijas kausa ¼ finālā? Starp šīm spēlēm ir tikai nedēļa laika.

Mūsu uzdevums ir nospēlēt mums raksturīgajā stilā, pilnībā demonstrējot RFS potenciālu. Visas komandas potenciālu. Esam aizvadījuši vairākus treniņus, izanalizējuši aizvadīto spēli, noskaņojušies uzvarai. Protams, treneris ir izstrādājis stratēģiju svētdienas spēlei. Mūsu uzdevums ir to realizēt, spēlējot ar pilnu atdevi. 

Citi raksti