Saruna ar Vjačeslavu Isajevu

15:54 20. aprīlis, 2017

15. aprīlī RFS SynotTip futbola Virslīgas ietvaros, spēlējot viesos, uzvarēja mājinieku komandu FK Liepāja/Mogo. Izšķirošos vārtus RFS komandai guva uzbrucējs Roberts Uldriķis, kurš pēc strauja uzbrukuma sekmīgi raidīja bumbu pretinieku vārtos un ierindojās līgas rezultatīvāko spēlētāju topa galvgalī. Tomēr uz sarunu pirms spēles ar Riga FC, aicinājām aizsargu Vjačeslavu Isajevu.

Vai RFS uzvaru varam uztvert kā likumsakarību, pēc nopietniem treniņiem un pretinieku spēles analīzes?

Manuprāt, šī uzvara bija likumsakarīga. Mēs spēlējām ar pilnu atdevi, gan aizsardzībā, gan uzbrukumos, maksimāli izmantojot jebkuru iespēju pretuzbrukumam. Saskaņotā komandas spēle arī nodrošināja mums uzvaru.

Tomēr pirmo puslaiku aizvadījāt salīdzinoši mierīgi, pat piesardzīgi, bez izteiksmīgas spēles. Kas noteica iznākumu, kas bija lūzuma punkts?

Nedomāju, ka bija kāds izteikts lūzuma punkts. Otrā puslaika gaitu, manuprāt, noteica Germana Māliņa veiksmīgā spēle puslaika sākumā. Tas motivēja komandu saliedēties un realizēt straujus uzbrukumus pretinieka zonā.

Spēle otrajā puslaikā bija daudz intensīvāka – arī FK Liepāja/Mogo spēlētāji cīnījās līdz pēdējai sekundei.

Protams, ka liepājnieki visiem spēkiem centās izlīdzināt rezultātu, bet mēs ne vien saglabāt esošo pārsvaru, bet arī gūt papildus vārtus. Rezultātā spēle otrajā puslaikā bija ļoti intensīva.

Vai RFS šobrīd spēlē savu labāko spēli? Vai arī, turpinot intensīvos treniņus, redzēsim vēl pārliecinošāku un vizuāli pievilcīgāku futbolu RFS izpildījumā?

Grūti teikt vai šobrīd spēlējam savu labāko spēli. Loģiski, ka ar katru nākamo treniņu, ar katru nākamo spēli mēs aizvien labāk saprotam viens otru. Mēs cenšamies spēlēt skaistu futbolu ar labu rezultātu.

Minimālais mērķis, spēlējot RFS sastāvā, un kāds ir RFS uzdevums nākamajai spēlei?

Manu sezonas mērķu saraksts ir ļoti īss - būt par pamatsastāva spēlētāju un kopā ar komandu iegūt Latvijas kausu.

Savukārt kā komandai mums nākamajā spēlē ir jāsaņem 3 punkti un jāparāda skaista spēle mūsu līdzjutējiem, kuriem vēlos pateikties par fantastisko atbalstu katrā spēlē – kā mājas laukumā, tā viesos. PALDIES!

Citi raksti