Ševļakovs: "Sāpīgi, ka turnīra tabula tiek tik neglīti ietekmēta"

10:03 7. novembris, 2016

RFS galvenā trenera komentāri pēc SynotTip futbola Virslīgas sezonas pēdējās spēles pret FK Ventspils, kas noslēdzās neizšķirti 1:1.

Jurijs Ševļakovs: "Vispirms gribu pateikties visiem spēlētājiem, klubam un apsveikt ar sezonas noslēgumu. Galvenais uzdevumus komandai, kas faktiski ir pilnīgi jauna un pirmo gadu spēlēja Virslīgā, bija saglabāt vietu līgā, kas arī paveikts. Tikai žēl, ka lietas, kas nav saistītas ar futbolu, galu galā nosaka komandu secību turnīra tabulā. Tas ir ļoti slikti. Laikam jau tas ir jautājums, kuru vispirms jārisina futbola federācijai. Nedrīkst taču tā būt, ka nenotiek augstākās līgas spēles. Tas ir nonsenss. Nenotika spēle, un tas ietekmēja komandu secību turnīra tabulā. "Riga FC" mūs apsteidz, taču ne sportiskā cīņā. Tas ir ļoti bēdīgi. Par šīs dienas spēli komandai arī varu pateikt paldies, puiši ļoti centās, tā bija sportiska cīņa, komanda centās uzvarēt, taču tas neizdevās. Tomēr visiem paldies par spēli un sezonu.”

Jau pirmajā puslaikā veicāt maiņu. Ar ko tas bija saistīts?
Ševļakovs: "Maiņa saistīta tikai ar savainojumu. Pirmā puslaika vidū Sorokins iedzīvojās traumā, tāpēc pēc tam tika nomainīts. Tieši tas pats gadījās ar Isajevu – trauma, un bijām spiesti veikt maiņu. Ar spēlētāju sniegumu, atdevi šodien bijām pilnībā apmierināti, bet nācās veikt piespiedu maiņas.”

Ja neskaitām piektās vietas zaudēšanu turnīra tabulā, tad RFS laikam jau nav, par ko šajā sezonā sūdzēties?
Ševļakovs: "Kopumā esam apmierināti ar sezonu, jo, galu galā, pirmais uzdevums bija saglabāt vietu Virslīgā. Šo uzdevumu izpildījām, turklāt lielāko daļu sezonas bijām piektie. Objektīvi vērtējot savus spēkus, sapratām, ka pirmais četrinieks tomēr ir spēcīgāks, bet piektā vieta būtu mums labs sasniegums. Taču jāatkārtojas, ka tad, kad vietu sadalē iejaucas lietas, kas nav saistītas ar sportu, ir bēdīgi. Diemžēl tāds nu mums ir tas čempionāts, var nenotikt spēles un tāpēc esam sestie. Tur nu mēs neko nevaram izmainīt. Mēs sitāmies līdz pēdējai kārtai, līdz pēdējam mačam, lai saglabātu piekto vietu, tāpēc ir skumji, ka iejaucas tādi blakus apstākļi. Tas ir neglīti, tas nav futbols, un par to pat runāt īsti negribas. Lai ar to tagad tiek galā Federācija, ja tā, protams, to darīs.”

Info: sportacentrs.com

Citi raksti