Sezonu sāksim ar spēli pret FK Liepāja!

10:07 9. marts, 2019

Svētki! Šķiet tikai vakar vēl aizvadījām izšķirošās cīņas 2018. gada sezonā, bet jau šo svētdien, 10. martā RFS uzsāks jauno sezonu. 2019. gada Optibet futbola Virslīgas sezonu sāksim ar cīņu pret FK Liepāja.

Šo klubu divcīņas vienmēr izcēlušās ar spraigu cīņu, kurā reti kāda komanda beidz spēli ar vairāk kā vienu vārtu pārsvaru. Pagājušajā sezonā Virslīgas ietvaros šāda spēle bija tikai viena, kurā astoņu vārtu trillerī uzvarēja RFS. Cik vārtu tiks gūti šoreiz? Un tas vēl nav viss… Papildus intrigu spēlei piedos fakts, ka RFS ģenerāldirektors Māris Verpakovskis vēl pagājušajā sezonā vadīja liepājniekus.

Lūk, ko par gaidāmo spēli saka RFS galvenais treneris Valdas Dambrauskas: “Sākt sezonu vienmēr ir satraucoši. Pēc visiem treniņiem un pārbaudes spēlēm ikvienam tas ir pirmais īstais pārbaudījums. Mēs esam priecīgi par komandas progresu pirmssezonas laikā un tām saitēm, kuras veidojas smagā darba rezultātā. Pirmā spēle nekad nav skaista. Parasti šādās reizēs ir vairāk skriešana kā spēlēšana. Es nedomāju, ka varētu būt citādi. FK Liepāja ir ļoti laba komanda ar lielām ambīcijām. Viņiem ir labs sastāvs, tajā skaitā viens no labākajiem līgas spēlētājiem – Jānis Ikaunieks. Kā jau iepriekš teicu, tad spēlē vairāk redzēsim raksturu un aizrautību nevis kvalitāti. Es patiešām vēlos redzēt uguntiņu savu spēlētāju acīs no sākuma līdz beigām. Ja tā būs, tad neizpaliks arī rezultāts.”

Tiekamies svētdien, 10. martā plkst. 15:00 RTU stadionā Daugavgrīvas ielā 56a. Ieeja bez maksas.

P.S Arī RFS fanu klubs neguļ uz lauriem un pirms spēles rīko sezonas atklāšanas pasākumu. Sīkāku informāciju meklējiet sociālajos portālos.

Citi raksti