Smags zaudējums Liepājā

10:28 21. septembris, 2017

Trešdienas vakarā, kā jau visur Eiropā, arī Latvijā notika kausa izcīņas spēles. Latvijas gadījumā – pusfināli. Vienā no tiem Liepājā pie vietējā FK Liepāja/Mogo viesojās RFS un piedzīvoja nepatīkamu zaudējumu.

RFS ieradās Liepājā ar trīs uzvaru sēriju un neskatoties uz to, ka iepriekšējais zaudējums piedzīvots tieši Liepājā, viesiem bija pamatotas cerības uz pozitīvu rezultātu. Tas viss neskatoties uz to, ka RFS treneru korpuss savainotā Savič vietā laukumā sūtīja Isajevu. Izmaiņas piedzīvoja arī uzbrukuma grupa, kur uzvarā pār FK Spartaks Jūrmala spēlējošā Uldriķa vietā pamatsastāvā tika sūtīt jauniegūtais serbs Dimitrov.

Spēli komandas iesāka salīdzinoši lēni un bīstami momenti pie vārtiem veidojās reti. Puslaika turpinājumā mājinieki nostiprināja bumbas kontroli un uzbruka arvien biežāk, tiekot pie vairākām standartsituācijām. Viena no tādām arī spēles 27. minūtē tika izmantota, kad ne pārāk veiksmīgi spēlējošais Sizko un visa RFS aizsardzība nespēja izsist bumbu no soda laukuma un Keita Seydina Abou Bakr Lamine to raidīja vārtu tīklā. Acīmredzami cenšoties uzlabot izteikti vājo sniegumu, RFS veica maiņu jau pirmajā puslaikā, kad Dimitrov vietā tika sūtīts Uldriķis. RFS centās kaut ko vēl līdz puslaika beigām izveidot, bet nekas prātīgs neizdevās un puslaiks tā arī beidzās.

Otrais puslaiks RFS iesākās ar aukstu dušu kad Sizko mēģinot raidīt bumbu tālu laukumā trāpīja pa Karlsonu un jau divu vārtu deficīts. Pēc piecām minūtēm rezultāts kļuva jau trīs pret nulli, kad Karašausks virzoties no labās malas uz centru ar kreiso kāju eleganti trāpīja vārtu tālajā apakšējā stūrī. Šķiet, ka RFS tikai pēc trešajiem zaudētājiem vārtiem sāka pa īstam spēlēt un veidot momentus. Lieliski nospēlēja Uldriķis un nokļuva viens pret vienu ar Raļkēviču. Diemžēl viņa raidītā bumba trāpīja pa vārtu stabu. RFS neapstājās un pēc lieliskas Savaļnieka piespēles skaistus vārtus ar galvu guva E. Višņakovs. RFS sajutusi crību stariņu turpināja uzbrukt un izveidoja vēl vairākus vārtu gūšanas momentus, ko tā arī neizveidoja un 87. minūtē Karlsons guva savus otros vārtus spēlē uzstādot galarezultātu 4-1.

Jāatzīst, ka kopumā RFS sniegums bija visnotaļ vājš. Jebkurā gadījumā kausa izcīņa RFS ir beigusies bez trofejas izcīnīšanas. Tagad RFS varēs veltīt maksimālu uzmanību Synottip futbola Virslīgai. Nākamā spēle jau trešdien 27. septembrī pret FK Spartaks Jūrmala. Tiekamies stadionā!