Sorokins gūst debijas RFS sastāvā un palīdz izcīnīt uzvaru pār BFC Daugavpils.

10:00 9. augusts, 2016

Pirmdien, 8. augustā, Daugavpilī RFS trešo reizi mērojās spēkiem ar BFC Daugavpils komandu SynotTip futbola Virslīgas ietvaros.

RFS pamatsastāvā pēc spēles pret FS Metta/LU bija tikai viena izmaiņa – lietuvieša Dariusa Kazubovičiusa vietā laukumā nāca, diskvalifikāciju izcietušais, Nika Piļijevs.

Spēle iesākās ar Ensa Njie sitienu vārtu tuvajā stūrī, taču daugavpiliešu vārtsargs Nerugals atvairīja šo sitienu. Pirmais puslaiks galvenokārt tika aizvadīts BFC Daugavpils vārtu pusē, pāris reizes radot bīstamus momentus pretinieku vārtsargam, taču bumba līdz vārtiem tā arī netika un pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 0:0.

Otrajā puslaikā daugavpilieši nāca laukumā daudz pārliecinošāk kā pirmajā un abām komandām izdevās izveidot bīstamu momentu virkni. Otrā puslaika pamatlaika izskaņā RFS jaunpienācējs Vladislavs Sorokins izdarot centrējumu, trāpīja Daugavpils vārtu tālajā apakšējā stūrī, atklājot spēles rezutātu 1:0. Pēc kā BFC Daugavpils mērķtiecīgi devās uz RFS soda laukumu, palīgā nākot pat vārtsargam, taču kļūdas dēļ zaudēja bumbu un Aleksejam Višņakovam radās iespēja no centra sist tukšos vārtos, tomēr bumba lidoja garām un spēle noslēdzās ar minimālu pārsvaru 1:0 (0:0).

Nākamā SynotTip futbola Virslīgas spēle paredzēta šo svētdien, 14. augustā plkst. 18:00, Skonto stadionā pret Riga FC.