Spēles diena: "Šī būs viena no svarīgākajām spēlēm kluba vēsturē!"

11:25 18. jūlijs, 2019

Jau šodien Daugavas stadiona tribīnes pildīs Latvijas līdzjutēji, kuri vienotā garā atbalstīs RFS komandu UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas kārtas atbildes spēlē. Atgādināsim, ka 11. jūlijā, RFS komanda viesojās Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā, kur aizvadīja debijas maču pret "NK Olimpija Ljubljana" - izcīnot vēsturisku uzvaru ar 3:2.

Pēc aizvadītās spēles 11. jūlijā, abas komandas paguva nospēlēt pa vienai spēlei - RFS aizvadot spēli Latvijas kausa izcīņā, bet Ļubļanas Olimpija startējusi Slovēnijas čempionatā.

"Viensviens" Latvijas kausa spēle Vidzemes Olimpiskā centra stadionā noslēdzas ar RFS uzvaru pār mājnieci Valmieras Glass VIA. RFS komandas rindās pa vieniem vārtiem Tina Vukmanića (68 minūte) un Darko Lemajića (90+1 minūte) kontos, bet valmieriešu rindās izcēlās Ēriks Punculs (25 minūte).

Savukārt, "NK Ljubljana Olimpija" startējusi Slovēnijas "PrvaLiga" čempionāta, kur veiksmīgi tikusi galā ar "Bravo" vienību.

Pēc veiksmīgas debijas UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē, komandai priekšā svarīga un atbildīga spēle savu līdzjutēju priekšā. Šodien pl. 19:00 komanda dosies laukumā pie aptuveni 3500 atbalstītājiem. Par labu noskaņojumu stadionā parūpēsies - bērnu zona jaunākajiem atbalstītājiem un uzkodas un dzērieni visiem.

Vakar, 17. jūlijā, tika aizvadīta arī pirmsspēles preses konference, kur RFS komandas galvenais treneris Valdas Dambrauskas, pussargs Tomašs Šimkovičs un ģenerāldirektors Māris Verpakovskis izteicās par šīs dienas spēli, komandas gatavību, pretinieku un izmaiņām sastāvā.

Kā izteicies RFS komands pussargs Tomašs Šimkovičs (citāts no Sportacentrs.com) :"Šī būs viena no svarīgākajām spēlēm kluba vēsturē. Vēlos uzaicināt mūsu un Latvijas futbola fanus uz spēli, jo atbalsts mums būs nepieciešams."

Māris Verpakovski (citāts no Sportacentrs.com): "Mēs ceram uz trīs-trīsarpus tūkstošiem. Ļoti ceru, ka cilvēki nāks un atbalstīs mūs šajā svarīgajā spēlē. It īpaši pēc pirmās spēles, kurā parādījām labu sniegumu un rezultātu. Atbildes spēlē katrs sīkums būs svarīgs, tāpēc ļoti gaidu aktīvu līdzjutēju atbalstu. Visus aicinu doties uz stadionu. Un vienalga, vai tas būs "Riga" vai "Liepājas" fans. Šobrīd visiem jāfano par Latvijas klubiem Eirokausos. Klubiem jātiek pēc iespējas tālāk un jānopelna lielāks koeficients Latvijai. Lai ceļas reitings un kopējais Latvijas futbola līmenis."

Biļešu cena iepriekšpārdošanā 5 eiro, spēles dienā 7 eiro. Studentiem par puscenu, kā arī pensionāriem un invalīdiem atlaide 50%.