SynotTip futbola Virslīgas noslēdzošā spēle Ventspilī.

13:08 3. novembris, 2016

Sestdien, 5. novembrī plkst. 14:00, Ventspils Olimpiskā centra stadionā risināsies RFS šīs sezonas noslēguma spēle SynotTip futbola Virslīgā pret FK Ventspil. Lai diena Ventspilī Jums būtu gana interesanta un papildus futbolam redzētu Ventspils ievērojamākās vietas, piedāvājam nelielu ieskatu tajā, ko redzēt un kurp doties.

 KĀ NOKĻŪT?

• ar autobusu - biļetes cena 7,55€,
• ar auto - bez īpašiem līkumiem no Rīgas būs 190 km. Nepārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, ceļā pavadīsiet aptuveni 2,5 stundas. Izmaksas atkarīgas no Jūsu auto degvielas patēriņa.


KO APSKATĪT?

  • • Livonijas ordeņa pils, kurā kopš 2001. gada septembra izvietots Ventspils muzejs, ir senākā saglabājusies būve Ventspilī, kas celta 13. gadsimta otrajā pusē. Lai arī sena, pilī kūsā dzīvība un notiek nepārtraukta attīstība – pastāvīgās ekspozīcijas papildina dažādas izstādes.

Zvaigžņu šovi planetārijā un kosmosa izpēte. Šī ir vieta zinātkārajiem, īpaši tiem, kam interesē astronomija un tas, kas ir ārpus mūsu planētas. Ventspils Jaunrades nams piedāvā apmeklēt Baltijā modernāko un lielāko digitālo planetāriju, kā arī ar modernu teleskopu aprīkotu observatoriju.

Jāpiebilst, ka Ventspils apkaimē ir vēl citas ar kosmosa izpēti saistītas vietas. Piemēram, Ventspils Radioastronomijas centrs Irbenē ir bijusī Krievijas armijas pilsētiņa, kur vēl joprojām zinātniskiem nolūkiem darbojas divi paraboliskie radioteleskopi – viens no tiem (ar diametru 32 metri) ir lielākais Ziemeļeiropā un astotais lielākais pasaulē.

Ūdens piedzīvojumu parks. Pēc futbola spēles iesakām doties sasildīties un atpūsties Ūdens piedzīvojumu parkā. Tajā ir divi peldbaseini, trenažieru zāle, aerobikas zāle un Ūdens atrakciju, SPA komplekss un sāls istaba.

• Ventspils Briežu dārzs dabas un dzīvnieku mīļotāji. Tas ir 32 hektārus plašs un atrodas pie Būšnieku ezera. Apmeklējot Briežu dārzu, var doties pastaigā un no skatu torņa vērot savvaļas dzīvniekus: staltbriežus, mežacūkas un dambriežus dabīgos apstākļos. 


KUR PAĒST?
• restorānā TEX MEX,
• restorānā SKRODERKROGS,
• krogā ZĪTARI.


Tiekamies 5. Novembrī plkst. 14:00 Ventspils Olimpiskā centra stadionā! Atbalsti savējos!
Info: delfi.lv

Citi raksti