Uldriķis izrauj RFS uzvaru pār čempioniem!

22:00 12. marts, 2017

Robertam Uldriķim iesaistoties spēlē no maiņas un gūstot divus vārtus, RFS svētdien, 12. martā, SynotTip futbola Virslīgas 1. kārtas noslēdzošajā spēlē atspēlējās no 0:1 un ar 2:1 apspēlēja čempioni FK Spartaks Jūrmala.

Pirmās trīs jaunās sezonas spēles jau notika piektdien un sestdien, bet šodien laukumā devās pēdējās divas vienības, kas vēl nebija uzsākušas turnīru - čempione FK Spartaks Jūrmala viesojās Hanzas vidusskolas laukumā pie ambiciozās RFS vienības.

Neraugoties uz to, ka pirms spēles par favorīti varēja saukt RFS, aktīvāk maču sāka viesi. Jau ceturtajā minūtē Koveļs vārtu priekšā cīņā spēja izdarīt sitienu, taču buma lidoja pāri vārtiem. 15. minūtē pirmos vārtus sezonā guva D. Platonovs, kurš vispirms neaizsniedzās līdz bumbai, kas tika piespēlēta no kreisās malas soda laukumā, bet pēc tam uztvēra E. Gaurača piespēli no otras malas, apstrādāja bumbu un raidīja to vārtos - 1:0 Spartaka labā.

22. minūtē jūrmalnieki bija tuvu tam, lai dubultotu pārsvaru, kad Platonovs trāpīja pa vārtu pārliktni no soda laukuma. 32. minūtē Daniilam Ulimbaševam bija laba iespēja izlīdzināt rezultātu, kad viņš uztvēra bumbu netālu no soda laukuma pretī vārtiem, taču sita to nedaudz garām apakšējam vārtu stūrim.

Dažas minūtes vēlāk RFS kapteinis Igors Kozlovs apspēlēja aizsargus, ielauzās soda laukumā, taču krita cerībā uz pārkāpumu. Tiesnesis uz to neuzķērās, un RFS izniekoja bīstamu momentu. Nepilnas desmit minūtes pirms puslaika beigām RFS tika pie bīstama brīvsitiena pretī vārtiem. Bumba atsitās sieniņā, bet uzbrukums turpinājās un pēc pēdējā sitiena bumba rikošetā lidoja vārtos, taču "Spartaka" vārtsargs Jevgeņijs Nerugals uz līnijas bumbu tvēra. Pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu viesu vadību.

Jau pašā otrā puslaika sākumā mājinieki saasināja situāciju "Spartaka" soda laukumā, tiekot pie stūra sitiena. Brīdi vēlāk Kozlovs no tālienes pretuzbrukumā šāva pa vārtiem, trāpīja pa muguru savam komandas biedram, un bumba ielidoja vārtos, tomēr, tā kā bumba bija trāpījusi RFS spēlētājam pa muguru, tika fiksēta aizmugure un spēles organizatori par ātru atskaņoja gola mūziku, jo vārtu guvums netika skaitīts. 51. minūtē Platonovs no pašas vārtu priekšas ar galvu jau otro reizi trāpīja pa vārtu pārliktni.

57. minūtē RFS rindās Iļju Šadčinu nomainīja viens no komandas līderiem Aleksejs Višņakovs, kurš atguvies no savainojuma un bija gatavs atsākt spēlēt. 66. minūtē pretuzbrukums Spartakam un pēc Šimunoviča piespēles bez bumbas apturēšanas no vārtu priekšas Platonovs jau trešo reizi šajā mačā trāpīja pa vārtu pārliktni. 73. minūtē Solovjovam izdevās tikt izdevīgā pozīcijā pretī vārtiem, taču tālšāvienā bumba lidoja nedaudz garām kreisajam vārtu stūrim. 78. minūtē pēc stūra sitiena dažas minūtes pēc iznākšanas uz maiņu Roberts Uldriķis ar galvu panāca 1:1.

RFS aktivizējās un 81. minūtē Mihadjuks pie pašas soda laukuma robežas notrieca no kājām mājinieku futbolistu, kurš bija izrāviens pret vārtiem. Pāvelam par to tika sarkanā kartīte, atstājot "Spartaku" mazākumā, bet Kozlovs no soda sitiena bumbu raidīja tieši sieniņā. 86. minūtē Koveļs pēc centrējuma ar galvu sita vārtos, taču jūrmalniekus no vārtu zaudējuma glāba Nerugals. 90. minūtē Uldriķis kļuva par spēles galveno varoni, pie soda laukuma robežas uztverot bumbu, pagriežoties ap savu asi un ar spēcīgu sitienu raidot to vārtos - 2:1 RFS labā.

Mazākumā "Spartakam" neko bīstamu vairs izveidot neizdevās, un RFS svinēja laimīgu uzvaru ar rezultātu 2:1.

Nākamā RFS spēle paredzēta 18. martā plkst. 13.00 izbraukumā pret Virslīgas jaunpienācēju SK Babīte/Dinamo.

Avots: sportacentrs.com

Citi raksti