Ulimbaševs pēc spēles pret FK Metta/LU

12:55 29. maijs, 2017

Dramatiska spēle ar veiksmīgām beigām! Kā tas viss izskatījās no tavas pozīcijas?

D. Ulimbaševs: Metta ļoti labi aizsargājās. Mēs veidojām momentus, bet tā īsti netikām līdz vārtiem. Labi, ka beigās izdevās tikt soda laukumā un no tā arī visus momentus izveidojām. Principā izpildījām trenera uzdevumus, tāpēc arī izdevās uzvarēt.

Divi vārti un izprovocēts 11m soda sitiens. Labākā spēle šajā sezonā noteikti, bet karjerā?

D. Ulimbaševs: Nezinu. Man ir bijušas arī citas labas spēles. Esmu apmierināts ar to, ka man izdevās realizēt momentus, bet par savu spēli kopumā neesmu līdz galam apmierināts. Varēju nospēlēt labāk.

Pastāsti sīkāk par šīm spēles epizodēm?

D. Ulimbaševs: Epizodē pirms pirmajiem vārtiem, mani pieturēja aiz krekla un es nokritu. Varēja gan dot, gan nedot soda sitienu. Vēlāk, jau paveicās, ka biju vietā, kur atlēca bumba. Situ tālajā stūrī, un izdevās. Pēc tam nācās uzklausīt daudz lamu vārdus no pretiniekiem. Viņi tā spēlē, visu laiku provocē.

Otrajos gūtajos vārtos jau zināju, kur man jābūt. Treniņos esam līdzīgas epizodes izspēlējuši. Visi lauri gan šajā vārtu guvumā jāatdod Leonid Koveļ. Viņš izdarīja visu, lai man atliktu tikai iesist.

Trešajos vārtos bija 100% "pendele". Ieskrēju soda laukumā, un man "iebrauca" potītē. Vēlāk to atzina arī pretinieks.

Divi zaudēti vārti. Viens no stūra sitiena, otrs pēc paviršības sava soda laukuma tuvumā. Nenovērtējāt pretinieku?

D. Ulimbaševs: Nē, nedomāju, ka te bija kaut kāda pretinieku nenovērtēšana. Mēs zinājām viņu stiprās puses. Pat nezinu, ko tur piebilst. Ceru, ka tiksim ar šo galā un tas vairs neatkārtosies.

Tagad divās spēlēs pieci gūti vārti. Vairāk, kā iepriekšējās astoņās kopā. Vārtu gūšanas problēmas ir atrisinātas? Kas ir mainījies?

D. Ulimbaševs: Man šķiet, ka vienkārši sākam realizēt savus momentus. Ir momenti, ir realizācija. Ja tā turpināsim, tad drīz atgriezīsimies turnīra tabulas augšgalā.

Pirmā spēle šajā sezonā savā mājas laukumā. Visapkārt stadionā valdīja īsta svētku sajūta. Daudz skatītāju, laba atmosfēra. Vai izjutāt to arī laukumā?

D. Ulimbaševs: Protams, atmosfēra bija lieliska. Ne katrā spēlē ir tā. Spēlētājiem ir par ko priecāties, ir lielāka motivācija, kad tevi atbalsta. Šodien viss bija labā līmenī - daudz vārtu, pozitīvs rezultāts, daudz līdzjutēju.

Šodien mūs sagaidīja pēdējā laikā netipiski laika apstākļi. Kā ir spēlēt šādā karstumā? Kādiem laika apstākļiem pats dod priekšroku?

D. Ulimbaševs: Protams, ka tas traucē, temps uzreiz būtiski samazinās. Grūti pierast pie šādām temperatūras svārstībām. Pats dodu priekšroku nedaudz vēsākam laikam, lai vieglāk skriet un elpot.

Nākamā spēle pret FK Liepāja/Mogo. Ko sagaidīt no šīs spēles?

D. Ulimbaševs: Cerams, ka turpināsim uzvaru sēriju un spēsim pakāpties augstāk turnīra tabulā.

Citi raksti