Ulimbaševs pirms spēsles pret FK Jelgava

15:30 14. jūlijs, 2017

Krišjānis: Kā, tavuprāt, Tu nospēlēji Latvijas kausa spēli pret FK Progress/AFA Olaine? Izpildīji trenera uzdevumu?

Ulimbaševs: Tā bija grūta spēle. Olaine labi aizstāvējās un bija grūti kaut ko uzbrukumā izveidot. Ņemot vērā, ka man neizdevās gūt vārtus, vai palīdzēt iesist un man kā uzbrūkošajam spēlētājam tas ir svarīgs rādītājs, tad noteikti varēju nospēlēt labāk

Krišjānis: Kā Tu vērtē šo lielo pārtraukumu starp spēlēm? Kā tas ietekmē jaunos spēlētājus?

Ulimbaševs: Man nav saprotams, kā tas var būt, ka nospēlējam spēli, tad 2-3 nedēļas pārtraukums, pēc tam atkal gandrīz mēnesis. Komandām, kuras spēlē eirokausos ir spēļu prakse, bet ko darīt pārējām? Ņemt atvaļinājumu? Nav iespējams progresēt, ja nav spēļu prakses. Tas ir vissvarīgākais spēlētāju attīstībā.

Krišjānis: Transfēru laiks turpinās un RFS sastāvu papildinājis Eduards Višņakovs. Esat jau aizvadījuši kādu kopīgu treniņu? Ir jūtama atšķirība meistarībā?

Ulimbaševs: Mēs jau bijām iepriekš pazīstami un trenējušies kopā. Viņš ir spēlējis Polijā, Beļģijā. Šī atšķirība ir jūtama. Skaidrs, ka viņš spēs palīdzēt komandai.

Krišjānis: Treneris kā Tavus plusus uzsvēra tehniku un spēju apspēlēt. FK Jelgava ir pazīstama ar savu aso un cīņas pilno spēli. Kā Tu jūties spēlēs, kurās dominē cīņa?

Ulimbaševs: Es nekad neizvairos no cīņas. Ja vajag cīnīties, tad to arī daru. Gints Freimanis ir savainots un manā malā visticamāk spēlēs bijušais RFS spēlētājs Endijs Šlampe. Noteikti viņu pasveicināšu, kad būšu apspēlējis.

Krišjānis: FK Jelgava Virslīgas pārtraukumā aizvadīja spēles eirokausos. Vēroji šo spēli? Vai vari kādu pretinieku spēlētāju izcelt?

Ulimbaševs: Es vēroju šo spēli, bet no Jelgavas komandas šādā spēlē ir grūti kādu izcelt. Vairāk manu uzmanību piesaistīja Ferencvaros spēlētāji. Piemēram, centra pussargs Zoltan Gera, kurš vairākus gadus nospēlējis Anglijas premjerlīgā. Tur bija ko redzēt.

Krišjānis: Iepriekšējā spēlē pret FK Jelgava tika piedzīvots zaudējums. Ko RFS var likt pretī FK Jelgava?

Ulimbaševs: Pirmajā spēlē pašā sākumā nerealizējām divus ļoti labus momentus. Viņi iesita un iesēdās aizsardzībā. Turpmākajā spēles daļā pretinieki nespēja izveidot neko bīstamu pie mūsu vārtiem, ja neskaita dažas standartsituācijas. Daudz ko iespaidoja arī tas, ka pirmā spēle bija uz mākslīgā seguma. Tagad būs dabīgais laukums un pavisam cita spēle. Ceru, ka viss noritēs pēc mūsu scenārija.

SynotTip futbola Virslīgas 14. kārtas spēle pret FK Jelgava paredzēta svētdien, 16. jūlijā plkst. 17.00 Zemgales Olimpiskā centra stadionā. Tiekamies Jelgavā!