Uz Ventspili, pakaļ uzvarai!

10:35 25. augusts, 2017

Sestdienas pēcpusdienā atgriežas lielais futbols. Šoreiz Synottip Futbola virslīgas 20. kārtas ietvaros RFS dodas vizītē uz Ventspili, kur tiksies ar seškārtējo Latvijas čempioni FK Ventspils. Šī būs abu komandu piektā no sešām tikšanās reizēm šajā sezonā (divas spēles tika aizvadītas kausa izcīņas ietvaros), iepriekšējās spēlēs divas reizes pārāki bija ventspilnieki un vienreiz tika fiksēts neizšķirts, savukārt pēdējā tikšanās reizē pārāki bija RFS. Pēc sešu virslīgā ne­uzvarētu spēļu sērij­as, FK Ventspils tur­pināja ar piecu neza­udētu spēļu sēriju virslīgas ietvaros. Turklāt četrās spēlēs izcīnītas uzvaras un tikai pēdējā kārtā nospēlēts neizšķirti pret principiālo pretinieci FK Liepāja­/Mogo

   RFS sastāvā neizbēgami būs izmaiņas, tāpēc vēl jo interesantāk būs pavērot, kā ar radušos situāciju tiks galā RFS galvenais treneris Andrejs Kaļiņins. Pēc diskvalifikācijas izciešanas, laukumā varēs doties Eduards Višņakovs, kuram pietika ar vienpadsmit minūtēm virslīgā, lai gūtu vārtus un komandas otrs rezultatīvākais spēlētājs Daniils Ulimbaševs (četri vārti). Vai pamatsastāvā vieta atradīsies rezultatīvākajam RFS spēlētājam virslīgā Robertam Uldriķim (pieci vārti)? Diskvalifikāciju izcietis vēl viens kluba vasaras transfēru perioda jaunieguvums – Milan Savič. Ņemot vērā, ka šajā spēlē dzelteno kartīšu dēļ nedrīkstēs piedalīties līdz šim visas spēles aizvadījušais Vjačeslavs Isajevs, tad varam būt droši, ka aizsardzības centrā būs līdz šim neredzēts duets. Interesanti, ka arī FK Ventspils viens no aizsardzības balstiem Ņikita Koļesovs būs spiests izlaist spēli dzelteno kartīšu limita pārsniegšanas dēļ.

  Abām komandām sezonas mērķi ir visaugstākie un, ņemot vērā situāciju tabulā, lai sezonas beigās būtu sekmīgs rezultāts, katrai spēlei ir ļoti liela nozīme. RFS tie būtu kārtējie mēģinājumi pietuvoties pozīcijām, par kuru sezonas beigās tiek dotas medaļas, savukārt FK Ventspils centīsies nostiprināt savu trešo pozīciju un turpināt pakaļdzīšanos līderiem.

  Tiekamies sestdien, 16:00 Ventspils OC stadionā! Būs karsti!

Citi raksti