Vai RFS noslēgs Virslīgas pirmā apļa spēli ar uzvaru?

12:14 10. maijs, 2018

Jau šajā piektdienā RFS aizvadīs savu pēdējo SynotTip futbola Virslīgas pirmās kārtas spēli. Šoreiz izbraukumā pret turnīra līderi un vienu no titula pretendentēm FK Liepāja/Mogo.

Liepājnieki allaž nav slēpuši savas ambīcijas un arī šis gads nav izņēmums. Spēcīga organizācija, tradīcijām bagāta jauniešu sistēma, ambiciozs un kolorīts treneru duets, nopietni spēlētāju resursi, tas viss ļauj cerēt uz labu rezultātu arī sezonas beigās.

Interesanti, ka sasvstarpējās spēlēs Virslīgā divu sezonu laikā, FK Liepāja/Mogo ir vienīgais klubs no Latvijas TOP6 (šeit bez RFS ieskaitīju FK Ventspils, FK Liepāja/Mogo, Riga FC un FK Jelgava), ar kuru RFS ir pozitīva uzvaru/zaudējumu bilance un, ja noignorētu faktu, ka pēdējās divās savstarpējās Virslīgas spēlēs un Kausa izcīņā tika piedzīvoti sāpīgi zaudējumi, tad varētu uzskatīt, ka šis ir viens no parocīgākajiem RFS pretiniekiem.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauska komentārs: "Liepāja ir visvairāk uzbrūkošā komanda čempionātā. Viņu spēlē dominē bumbas kontrole un presings. Es ticu, ka treneris spēj izspiest no spēlētājiem maksimāli labu sniegumu un spēlētāji reaģē uz viņa prasībām. Komandā ir labs balanss starp pieredzi un jaunību un viņi rāda futbolu, kas ir pievilcīgs faniem. Es sagaidu ļoti grūtu spēli Liepājā, bet mēs vienmēr cenšamies uzlabot savu spēli un stilu, strādājot pie kļūdām, ko pielaidām iepriekšējā spēlē. Esmu pārliecināts, ka fani, kuri ieradīsies uz spēli, redzēs aizraujošu spēli abu komandu izpildījumā."

Vai RFS noslēgs SynotTip futbola Virslīgas pirmā apļa spēli ar uzvaru? Tiekamies piektdien, 11. maijā plkst. 20:30 Liepājā stadionā "Daugava".

Citi raksti