Vēl viens smagsvars - FK Ventspils!

09:56 4. maijs, 2018

Maija brīvdienās tiks aizvadītas SynotTip futbola Virslīgas sestās kārtas spēles. Iepriekšējā kārtā pārtrūka RFS četru uzvaru sērija, kad nācās atzīt FK Spartaks Jūrmala pārākumu. Šajā nedēļas nogalē pretī stājas vēl viens Latvijas futbola smagsvars – FK Ventspils.

Starpsezonā īpašniekus nomainījušais klubs ne brīdi nav slēpis savas ambīcijas tēmējot uz uzvaru čempionātā. Pēc ne pārāk izteiksmīgām uzvarām turnīra sākumā pret FK Valmiera/Glass ViA un FK Jelgava, ventspilnieki uz dabīgā laukuma seguma dalīja punktus uz pusēm Kurzemes derbijā un visbeidzot sezonu turpinot ar divām uzvarām attiecīgi pret FK Spartaks Jūrmala un Riga FC.

FK Ventspils izdevās savā sastāvā noturēt iepriekšējā sezonā sevi labi parādījušos leģionārus, turklāt klāt nāca arī spēcīgi papildinājumi. Visspilgtākajiem no tiem Pinto Fortes Amancio Jose, gan nāksies spēli izlaist smagas traumas dēļ, tāpat spēlē diskvalifikācijas dēļ nevarēs piedalīties viens no aizsardzības centra balstiem- Ņikita Koļesovs. Vai Dejan Vukičevič spēs atrast šiem spēlētājiem pienācīgus aizstājējus? RFS galvenais treneris, līdzīgi kā šīs kārtas pretinieki, līdz šim neizcēlās ar būtisku izmaiņu veikšanu pamatsastāvā. Vai zaudējums iepriekšējā spēlē šo tradīciju lauzīs?

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs par gaidāmo spēli: “Tāpat kā visām citām spēlēm, arī šai mēs rūpīgi gatavojamies pievēršot uzmanību vissmalkākajām detaļām, galvenokārt, lai uzlabotu mūsu spēli. Šī būs mūsu pirmā spēle dabīgajā laukumā šajā sezonā un, lai gan mēs jau gandrīz nedēļu trenējamies uz dabīgā laukuma, tas vienmēr ir liels izaicinājums. FK Ventspils ir lieliska komanda, viņiem ir labi spēlētāji visās pozīcijās un viņi spēlē ļoti uzbrūkošu un agresīvu futbolu. Nav šaubu, ka viņi ir ne vien šīs spēles, bet visa čempionāta favorīti. Es domāju, ka ar šādu sastāvu viņiem ir jāiet laukumā un jāuzvar katra spēle.”

Vai RFS izcīnīs savu piekto panākumu šajā sezonā? Dodies atbalstīt savējos! Tiekamies sestdien, 5. maijā plkst. 15:00 Ventspils Olimpiskā centra stadionā!

Citi raksti