Virslīga atgriežas ar cīņu pret FK Metta/Latvijas Universitāte

10:31 6. augusts, 2017

Pēdējais RFS šīs sezonas “lielais” Synottip futbola virslīgas pārtraukums ir veiksmīgi izturēts un jau pirmdien 7. augustā varēsim vērot mūsu spēlētājus darbībā, kad par trim punktiem cīnīsimies ar FK Metta/Latvijas Universitāte.

 

Iepriekšējās divās cīņās virslīgas ietvaros komandas dalījušas punktus uz pusēm, uzvaras izcīnot mājiniekiem. Vai šī tradīcija turpināsies? Spēlēs starp šīm komandām vienmēr risinās bezkompromisa cīņa. Šī sezona nav izņēmums. Kaut vai paskatoties uz statistiku. Divās savstarpējās spēlēs kopā nopelnīti četrpadsmit brīdinājumi un gūti deviņi vārti, turklāt pirmajā spēlē komandas apmainījās ar raidījumiem savos vārtos.

Pēdējā savstarpējā tikšanās reizē tikai pašās spēles beigās RFS izdevās svaru kausus nosvērt savā labā. Ar diviem vārtiem un nopelnītu 11m soda sitienu šajā spēlē izcēlās Daniils Ulimbaševs. Andrejs Kaļiņins šajā sezonā mēdz izmantot dažādas taktikas un spēlētāju izvietojumus. Vai Ulimbaševam atradīsies vieta pamatsastāvā arī, kad komandai pievienojies Eduards Višņakovs? Aizsardzības centrā visticamāk pirmoreiz virslīgā redzēsim serbu Milan Savič. Ne mazāk intriģējošs jautājums ir – vai Cauņa spēlēs? Sastāva izmaiņas gaida arī Metta/Latvijas Universitāte. Pēc diskvalifikācijas izciešanas laukumā gatavs atgriezties Latvijas izlases pussargs Dāvis Indrāns, savukārt par līdzīgiem “grēkiem”, laukuma malā spiests palikt komandas kapteinis Gatis Kalniņš.

Klubs sola patīkamus pārsteigumus un labu atmosfēru ne tikai laukumā. Sarīkojam sev svētku sajūtu un tiekamies pirmdien 7. augustā plkst. 18:00 Arkādijas stadionā. Biļetes pieejamas Biļešu Servisa kasēs vai pie ieejas stadionā.

Citi raksti