Virslīga atgriežas ar cīņu pret FK Valmiera Glass ViA

10:39 15. jūnijs, 2018

Karstums pārņem Latviju un varam būt droši, ka sestdien karsti būs arī Arkādijas stadionā. Laiks atgriezties pie SynotTip futbola Virslīgas! Šis izlašu pārtraukums mūs priecēja ar daudz dažādiem priecīgākiem un ne tik priecīgiem brīžiem - izlase atgriezās mājās, Mixu aizvadīja pirmo spēli Latvijas izlases galvenā trenera amatā, Nacionālā un U19 izlase izcīnīja Baltijas kausu, piedzīvojām nepatīkamu zaudējumu Azerbaidžānai un Uldriķis guva savus pirmos vārtus izlasē. Esot šajā notikumu virpulī neviens vien jau piemirsis, ka RFS nākamie pretinieki FK Valmiera Glass ViA paspēja nomainīt savu galveno treneri. Turpmāk klubu vadīs ukraiņu speciālists Nikolajs Trubačovs, kurš strādājis kā galvenais treneris arī Krievijas Premjerlīgā un neslēpj savas ambīcijas arī šeit. Kā viņam veiksies, to rādīs laiks. Skaidrs ir tikai tas, ka laukumā būs jāspēlē spēlētājiem ne trenerim un, tā kā spēlētāju vasaras pāreju periods atvērsies tikai pēc nedēļas, tad šajā spēlē būs jāiztiek ar tiem resursiem, kādi nu viņam ir. Interesanti arī būs pavērot, kā konkurences iespaidā mainījušies spēku samēri RFS vienībā. Vai kādam no mājās “palicējiem” būs izdevies pārliecināt Dambrausku par savu lietderību?

Valda Dambrauska komentārs par spēli: Pēc tik gara izlašu pārtraukuma vienmēr ir grūti atgriezties spēlēt klubos. Pirms pārtraukuma mēs bijām uzņēmuši labu ritmu, ko vajag atgriezt pēc iespējas ātrāk. Mēs smagi strādājām ar spēlētājiem, kuri palika komandā, viņi ir labā formā. Spēlētāji, kuri atgriezās no izlasēm, arī dabūja pāris brīvdienas, lai atgūtu svaigumu. Mēs zinām, ka pretinieki nomainīja treneri un šajā situācijā komanda vienmēr ir bīstama. Mēs katru dienu cenšamies uzlabot savu sniegumu soli pa solim. Mēs nevaram kontrolēt pretinieku attieksmi, bet mēs varam kontrolēt savējo. Šajā spēlē attieksme ir panākumu atslēga un mums nepieciešams pieiet spēlei ar lielu pozitīvisma devu.

Tiekamies sestdien, 16. jūnijā plkst. 17:00 NSB Arkādija stadionā. Papildus futbolam būs daudz citu interesantu aktivitāšu un pārsteigumu, tāpēc noteikti apsveriet iespēju uz spēli ierasties agrāk. Atgādinām, ka biļetes visērtāk un lētāk var iegādāties internetā www.bezrindas.lv. Tiekamies stadionā!