Virslīga atgriežas! RFS dodas uz Liepāju!

13:19 14. septembris, 2018

Nāciju līgas pirmās spēles nospēlētas, tagad laiks atgriezties pie pašmāju intrigām. Sestdien SynotTip futbola Virslīgas 21. kārtas ietvaros RFS ciemosies pie FK Liepāja/Mogo.

Liepājnieki nekad nav slēpuši savas ambīcijas un šis gads nav bijis izņēmums. Turnīrs gan pamazām tuvojas beigām un arvien vairāk šķiet, ka sapnis par titulu, vai vismaz cīņu par to šogad kurzemniekiem ies secen. Vēl vairāk šīs neveiksmes akcentē ne pārāk veiksmīgā trenera izvēle (DK 4. septembra sēdē piešķirtais sods par galvenā trenera pienākumu veikšanu bez atbilstošas trenera licences) un neapšaubāmā komandas līdera Jāņa Ikaunieka nopietnais savainojums. Iztrūkumi būs arī RFS rindās. Iepriekšminētās disciplinārkomisijas sēdē tika lemts par Fertova un Savič diskvalificēšanu uz vienu spēli (dzeltenās kartītes).

Saistībā ar liepājnieku dalību Eiropas līgā, tika pārcelta abu vienību 14. kārtā paredzētā spēle un iepriekšējā abu vienību tikšanās bija 11. maijā, kad fantastiskā spēlē ar rezultātu 5:3 uzvarēja RFS. Lai kā arī gribētos šo spēli ņemt kā atskaites punktu, diez vai tam ir kāds pamats. Lai gan abas komandas turnīra tabulā šķir vienpadsmit punktus, pēdējā laikā abas piedzīvo grūtus laikus. RFS pēdējās piecās spēlēs izcīnījis tikai sešus punktus, turklāt pēdējās divās cīņās piedzīvoti zaudējumi, savukārt FK Liepāja/Mogo pēdējās piecās cīņās ievācis vien četrus punktus.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs: "Tā ir laba komanda ar ļoti labu uzbrukumu, turklāt uzbrūkot ar lielu iedvesmu. Latvijas Virslīgā šī komanda ir unikāla, jo tā vienīgā vispirms domā par uzbrukumu, nevis aizsardzību. Mēs sagaidām grūtu spēli, bet galvenais ir koncentrēties uz savu sniegumu. Mums ir jāspēj izmantot savas izdevības. Pēdējā laikā ar to mums neveicas. Komandas gars ir labā līmenī, mēs turamies kopā un tagad, kad pēc izlašu pārtraukuma esam visa komanda kopā, esam pozitīvi uzlādēti un mums tas ir jāpārnes laukumā.

Tiekamies sestdien, 15. septembrī plkst. 18:00 Liepājā, stadionā "Daugava". Arī šoreiz RFS fanu klubs organizē autobusu, lai kopīgi dotos uz spēli. Pievienojies un atbalsti savējos! Sīkāka informācija Facebook lapā @rfsfans.

Citi raksti