Virslīga atgriežas! RFS uzņem Valmiera Glass ViA!

09:50 18. oktobris, 2018

Četras nedēļas nogales, četras spēles un četri punkti šķir RFS no vietas garantēšanas nākamās sezonas eirokausos. Pirmos trīs punktus ir iespēja nopelnīt jau šo piektdien, kad SynotTip futbola Virslīgas divdesmit piektās kārtas ietvaros RFS savā laukumā uzņems Valmiera Glass ViA futbolistus

Šī ir pirmā spēle pēc izlašu pārtraukuma, kas vienmēr rada papildus satraukumu un spriedzi. Ja viesi no Vidzemes šo pārtraukumu varēja izmantot teju pilnā sastāvā cītīgi gatavojoties Virslīgas finiša spurtam, tad RFS uzsvaru nācās likt vairāk uz atlikušo spēlētāju individuālo sagatavotību, jo gluži vienkārši tādu spēlētāju, kuri nav izsaukti uz izlasēm ir gaužām maz.

Savstarpējās spēlēs šajā sezonā allaž pārāki izrādījās RFS un rezultāta ziņā izdarīja to diezgan pārliecinoši, bet visas šīs spēles vienoja viens fakts, ka ar katru spēli, šī cīņa kļuva arvien spraigāka un potenciālajiem favorītiem nemaz tik viegli negāja. Arī kopumā pēdējās spēlēs Virslīgā abiem klubiem dalītas sajūtas. RFS tikai uzvarējis divās no pēdējām piecām spēlēm, savukārt vidzemnieki beidzot izcīnījuši pirmo uzvaru sezonā, kas gan ir vājš mierinājums, jo sezonas beigās nepalikt pēdējā vietā turnīra tabulā izredžu praktiski nav.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs: "Nekad nav viegli atgriezties no Virslīgas pēc izlašu pārtraukuma… Pārtraukuma laikā daudzi no mūsu spēlētājiem bija prombūtnē, mēs trenējāmies samazinātā skaitā, attiecības un saiknes samazinās, spēlētāji atgriežas atšķirīgā fiziskā kondīcijā… Bet mums ir ar to jātiek galā. Vēl vairāk visu sarežģī fakts, ka pēc Nacionālās izlases spēlēm mums ir tikai divas dienas līdz Virslīgas spēlei. Neraugoties uz šo situāciju, mēs būsim gatavi un strādāsim, lai pabeigtu sezonu uz labas nots. Mēs redzam, ka mūsu pretinieki attīstās un viņi ieradīsies pie mums ar labu noskaņojumu pēc pirmās uzvaras šajā sezonā. Pēdējā spēle pret Valmieru bija ļoti sarežģīta. Lai gan beigās uzvarējām ar 4-2, otrajā puslaikā bija vairāki ļoti sarežģīti brīži. Mums ir jāmācās no savām kļūdām un jāmaina sava cīņas mentalitāte un jāsaglabā augsts koncentrācijas līmenis visā spēles garumā."

Tiekamies piektdien 19. oktobrī plkst. 19:00 NSB Arkādija stadionā! Atgādinām, ka biļetes visērtāk un lētāk var iegādāties internetā www.bezrindas.lv. Pievienojies un atbalsti savējos! Tu un Es par RFS!

Citi raksti