Virslīga atgriežas Rīgā ar galvaspilsētas derbiju!

15:53 20. augusts, 2017

Pirmdien, 26. augustā pie mums atgriežas virslīga. RFS šajā dienā tiksies ar klubu, kuru šajā sezonā vēl ne reizi nav uzvarējusi. Vēl vairāk – abās spēlēs piedzīvots zaudējums, turklāt vārtu attiecība šosezon ir 0:4. Ja ar to vēl nav gana, tad šis klubs ir vienīgais pašlaik virslīgā spēlējošais klubs, kuru ne reizi RFS nav spējusi uzvarēt. Pirmdien mūs sagaida nu jau trešais Rīgas derbijs šosezon pret Riga FC. Komandas turnīra tabulā ir līdzās, turklāt abas ir ārpus kārotajām pirmajām trim vietām, kas cīņai piedos vēl papildus asumu.

Interesanti, ka šī ir trešā savstarpējā spēle šosezon un pretinieku komandu katrā spēlē vadīs cits galvenais treneris. Šoreiz tas ir slovēņu speciālists Stojanovič Slaviša. Ne mazāk interesants fakts ir tas, ka RFS abās šajās spēlēs pilnībā dominēja un aplūkojot Instat datus par savstarpējām spēlēm redzam, ka, neskaitot pašu svarīgāko – gūtos vārtus, RFS visās spēles komponentēs ir bijusi jūtami pārāka. Šeit arī visuzskatāmāk iezīmējas šīs sezonas RFS “ahileja papēdis” – ar dominanci vien nepietiek. Ir jāgūst vārti. Ņemot vērā vēl to, ka vēsturiski savstarpējās spēles neizceļas ar īpašu rezultativitāti (atskaitot abu komandu iepriekšējo spēli), būs Interesanti pavērot, kā ar to tiks galā RFS treneru korpuss.

Potenciālais pamatsastāvs arī radīs jautājumus. Spēlē piedalīties nedrīkstēs diskvalificētie Eduards Višņakovs, Milan Savič un Daniils Ulimbaševs. Kas spēlēs viņu vietā? Vai pamatsastāvā būs Kaspars Dubra? Vai spēlēs tikko Latvijas kausa izcīņā divdesmit minūtes nospēlējušais Aleksandrs Cauņa? Arī spēlētāju taktiskais izvietojums katrā spēlē ir bijis atšķirīgs. Kādi pārsteigumi mūs sagaida šoreiz?

Tiekamies pirmdien 26. augustā plkst. 19:00 NSB Arkādija. Biļetes nopērkamas Biļešu serviss kasēs vai pie ieejas stadionā. Atbalstām savējos!

Citi raksti