Virslīgas ģenerālmēģinājums- Virslīgas kauss

16:25 8. marts, 2018

Mazāk kā mēnesis palicis līdz jaunās SynotTip futbola virslīgas sākumam un klubi ir atgriezušies no treniņnometnēm siltākās zemēs, lai piedalīties jaunizveidotajā Virslīgas kausā. Izņēmums nav arī RFS un, pēc atgriešanās no saulainās Kipras, gatavošanās turpinās Latvijas ziemīgajos apstākļos! Jau rīt, 9. martā Virslīgas kausa turnīrs iesāksies tieši ar RFS piedalīšanos. Šoreiz pretiniekos sīkstā FK Ventspils.

 Šajā starpsezonā lielākā daļa klubu piedzīvojušas pamatīgas pārmaiņas, pie tām var pieskaitīt gan RFS, gan FK Ventspils – jauni treneri, jauni līderi. FK Ventspils paspējusi nomainīt arī īpašniekus. Vienīgais, kas nav mainījies- ambīcijas. Un šiem klubiem tādas nepavisam nav mazas.
 Lai gan līdz sezonas sākumam vēl ir laiks un treneriem un klubiem būs vēl iespēja veikt zināmas korekcijas, zināmas aprises un skaidrību varēsim ieviest arī šajās kausa spēlēs. Tāpēc nepalaidiet garām šo lielisko iespēju arī pirms sezonas sākuma redzēt savu komandu dzīvajā. Tiekamies piektdien, 9. martā plkst. 17:30 Skonto hallē!

Citi raksti

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

  • 17:35 22. augusts, 2019

    Mēs esam klubs, kurš rūpīgi pārdomā katru treniņa plānu, rūpējās par spēlētāju labsajūtu kolektīvā un izvēlās vien labāko kluba izaugsmei. Ne mazāk svarīgu nozīmi piešķiram patērētajam ūdens daudzumam ikdienā gan spēlētāju, gan kluba vadības vidū. Tieši tāpēc izvēlamies Ķekavas Avots ūdeni, lai remdētu izslāpumu ne vien treniņu un spēļu procesos, bet arī ikdienas tējas pasēdēšanai. Mēs izvēlamies kvalitāti! Mēs izvēlamies Ķekavas Avots! #fkrfs #rigaskomanda #kekavasavots #mesizvelamieskvalitati

Ziņu arhīvs