Višņakovs gūst vārtus 90. minūtē un nodrošina uzvaru pār BFC Daugavpils

22:22 1. oktobris, 2016

Sestdien, 1. oktobrī, tika aizvadīta ceturtā savstarpējā cīņa starp RFS un BFC Daugavpils komandām SynotTip futbola Virslīgā.

Pirmo puslaiku pārliecinošāk iesāka laukuma viesi BFC Daugavpils, taču jau pēc nospēlētām 15 minūtēm mājinieki RFS pārņēma vadību. Pirmais puslaiks noritēja bez vārtu guvumiem, ja neskaita Dariusa Kazubovičiusa vārtu guvumu, kas netika ieskaitīts fiksētās aizmugures dēļ.

Otrais puslaiks, tā pat kā pirmais, iesākās ar daugavpiliešu manāmu aktivitāti, taču drīz to pārņēma mājinieki RFS. Rezultāts 0:0 turējās līdz pat spēles 90. minūtei, kad Aleksejam Višņakovam no distances izdevās raidīt bumbu vārtu apakšējā stūrī, atklājot mača rezultātu 1:0. Uz šo situāciju daugavpilieši reaģēja momentā – uzbrukuma līnijā sūtot vārtsargu Ņerugalu, taču pieļāva kļūdu, ļaujot bumbu atgūt mājiniekiem. RFS pārtvēra bumbu un komandas kapteinis Igors Kozlovs raidīja bumbu tukšos vārtos (90’ + 2’) un panākot 2:0 RFS labā.

Pateicoties šai uzvarai, RFS nostiprināja savu piekto vietu SynotTip futbola Virslīgas kopvērtējuma tabulā, lai arī tuvākajai sekotājai Riga FC ir 2 spēles rezervē.

Nākamā SynotTip futbola Virslīgas spēle paredzēta 16. oktobrī plkst. 16:00 Arkādijas stadionā pret Riga FC.