Višņakovs pēc spēles pret Spartaku

09:25 15. maijs, 2017

Otrā apļa pirmajā spēlē diemžēl piedzīvojām zaudējumu pret FK Spartaks Jūrmala. Ko vari pastāstīt par pašu spēli?

Višņakovs: Šodien bija ļoti laba spēle. Pirmajā puslaikā labi nospēlējām, izveidojām vairākus momentus, kuros vajadzēja gūt vārtus, bet atkal neiesitām. Pēc tam ielaidām un zaudējām. Žēl! Principā spēlējām labi. Daudzi momenti un labs spēles zīmējums. Man vismaz tā šķiet.

Tev pašam bija divas lieliskas iespējas gūt vārtus. Pastāsti sīkāk par šīm epizodēm?

Višņakovs: Pirmajā epizodē bija jāiesit. Nezinu… vienkārši neiesitu. Otrajā epizodē bija cīņa. Aizsargs gāja izklupienā un es arī biju tādā kā lidojumā. Grūti bija. Aizsargs bija priekšā. Gribēju iesist, bet neiesitu, bet nekas - dzīve turpinās. Nākamajā spēlē būs labāk.

Jau vairākas spēles neizdodas gūt vārtus. Kādēļ? Vai nav laiks aiziet uz baznīcu?

Višņakovs: Drīzāk mēs esam zaudējuši pārliecību, lai gan, kas ir pārliecība!? Tā ir trenētība, meistarība. Domāju, ka esmu labā formā, bet…. Var teikt arī, ka mums vienkārši nepaveicās.

Ielaisti vārti un atkal pēc stūra sitiena… Kas tam ir par iemeslu?

Višņakovs: Katrā spēlē ielaižam tādus vārtus. Principā nezinu, kas pietrūkst. Varbūt koncentrācija, savstarpējās sapratnes trūkums. Mēs treniņos pie tā visu laiku strādājam, katrs zina, kas jādara, grūti komentēt. Bet mēs esam komanda, ja zaudējam, tad zaudējam visi.

Ko varam gaidīt no nākamās spēles?

Višņakovs: Nākamajai spēlei gatavosimies un noskaņosimies uz to tāpat kā uz katru spēli. Darīsim visu iespējamo, lai iesistu golus un uzvarētu!

 

Nākamā RFS spēle SynotTip futbola Virslīgā paredzēta 20. maijā plkst. 19.30 Hanzas vidusskolas laukumā pret SK Babīte/Dinamo. Biļetes iespējams iegādāties biļešuserviss.lv.

Citi raksti