Neizšķirts ar Turcijas “Basaksehir”!

6 oktobris 2022

Vairāk kā 5 000 skatītāju klātbūtnē RFS UEFA Eiropas Konferences līgas A grupas spēlē “Skonto” stadionā cīnījās neizšķirti 0:0 ar zvaigžņoto Turcijas “Basaksehir”, turklāt pēdējās spēles 20 minūtes rīdzinieki spēlēja mazākumā bez noraidītā Tomaša Šimkoviča. 

Detalizēta spēles statistika, protokols un mača gaita atrodama ŠEIT. Mūsu sagatavotās divas spēles foto galerijas atrodamas ŠEIT.

Stambulas klubs Rīgā ieradās kā grupas līderis. Pirmajā spēlē “Basaksehir” ar 4:0 sagrāva “Hearts”, bet otrajā mačā ar 3:0 sagrāva arī Itālijas “Fiorentina”. Tikmēr RFS savā debijas mačā grupu turnīrā sensacionāli atņēma punktus “Fiorentina” (1:1), bet otrās kārtas spēlē mājās līdzvērtīgā cīņā ar 0:2 piekāpās “Hearts”.

Kā jau varēja prognozēt, spēles lielāko daļu RFS pavadīja aizsargājoties, taču Viktora Moroza komanda aizsardzībā bija ļoti disciplinēta un pirmajā puslaikā Pāvelam Šteinboram komandu nācās glābt vien dažas reizes. Šeit gan jāsaka, ka viens seivs pieredzējušajam vārtsargam padevās īpaši iespaidīgs.

Otrajā puslaikā RFS turpināja smagi strādāt aizsardzībā, bet esot iespējai droši devās uz priekšu. Viens no šādiem pretuzbrukumiem noslēdzās ar to, ka Andrejs Iličs trāpīja pa vārtu konstrukciju.

70. minūtē RFS palika mazākumā, jo par otro brīdinājumu tika noraidīts kapteinis Tomašs Šimkovičs. “Basaksehir” pārsvars mača pēdējās 20 minūtēs tikai palielinājās, taču RFS spēja noturēt vārtus sausā un izcīnīt otro punktu!

Zemāk iespējams aplūkot pirmsspēles un pēcspēles preses konferences, sižetu no RFS pirmsspēles treniņa, kā arī reportāžu par pašu spēli.

 

Video: