Nerealizēta pendele un bezvārtu neizšķirts ar “Audu”

7 aprīlis 2022

“Optibet Virslīgas” 4. kārtas spēlē RFS savās mājās “LNK Sporta Parkā” nerealizēja 11 metru soda sitienu un nospēlēja neizšķirti 0:0 ar ambiciozo turnīra jaunpienācēju “Audu”.

Spēles protokolu, statistiku, saistītos foto un video materiālus ērti vienuviet iespējams aplūkot ŠEIT.

Šajā mačā RFS nevarēja palīdzēt balsta pussargi Karolis Uzela un Tomislavs Šāričs. Viktors Morozs spēli atkal iesāka ar trim aizsargiem – Žigu Lipuščeku, Kasparu Dubru un Vitāliju Jagodinski, bet malās spēlēja Petrs Marešs un Emersons.

Pirmā pusstunda aizritēja ar “Audas” nelielu pārsvaru. 21. minūtē burzmā soda laukumā bumba gandrīz ielidoja RFS vārtos. RFS spēlēja lēni un nevienu bīstamu momentu tā arī neizveidoja. Nospēlējot pusstundu RFS nedaudz pamainīja shēmu un pakāpeniski pārņēma iniciatīvu.

37. minūtē Emersons labi malā pārņēma bumbu, bet pēc viņa piespēles soda laukumā tika nogāzts Sedriks Kouadio. Tiesnesis pārliecinoši nozīmēja 11 metru soda sitienu, kuru vārtu guvumā nespēja pārvērst Kevins Frīzenbihlers – viņa sitienu atvairīja vārtsargs. Pirmais puslaiks šādi arī noslēdzās (0:0).

Mača otrajā daļā RFS pārsvars palielinājās un lielāko daļu spēle norisinājās “Audas” laukuma pusē. RFS darīja visu, lai gūtu vārtus, taču ļoti trūka precizitātes uzbrukumu noslēgumos – piekliboja pēdējais lēmums. Rīdziniekiem bija arī pietiekami daudz standartsituāciju, taču otrajā stāvā “Auda” labi aizsargājās un labas iespējas izveidot tā arī neļāva.

Mačam noslēdzoties uz “LNK Sporta Parka” tablo rezultāts bija 0:0.