Papildinājums treneru korpusā

3 decembris 2022

RFS Futsal galvenā trenera amatu turpmāk ieņems Vasko Vujovičs.

Esam panākuši vienošanos ar pieredzes bagāto telpu futbola treneri Vasko Vujoviču, kurš paralēli Latvijas nacionālās telpu futbola izlases vadīšanai, līdz šīs sezonas beigām trenēs arī RFS Futsal. Vujovičs savas karjeras laikā ar panākumiem strādājis tādas valstīs, kā Melnkalne, Grieķija un Somija, kur četras reizes atzīts par čempionāta labāko treneri un regulāri piedalījies arī UEFA Čempionu līgas turnīrā.

“Piekrītot kļūt par Latvijas telpu futbola izlases galveno treneri, es jau no paša sākuma vēlējos būt pēc iespējas tuvāk Latvijas futbolam un palīdzēt to attīstīt. RFS Futsal piedāvājumā redzēju iespēju, kā dot labumu gan klubam, gan izlasei, gan spēlētājiem un Latvijas telpu futbolam kopumā. Mērķi šai sezonai galvenokārt ir vērsti uz spēlētāju attīstību un spēles intensitātes un dažādības vairošanu. Ja smagi strādāsim, tad arī rezultāti neizpaliks. Vēlos likt spēlētājiem spēlēt dabiski, nedomājot tik daudz kā komandai, tajā pašā laikā iemācīties uzņemties atbildību,” – sacīja Vujovičs.

Igors Dacko turpinās strādāt RFS Futsal sistēmā un kopā ar Alekseju Lavrenovu turpmāk pildīs trenera asistenta pienākumus.