Pārbaudes spēlē uzvara pār “Šiauliai”

5 jūnijs 2022

Izlašu pārtraukumā RFS aizvadīja pārbaudes spēli ar Lietuvas augstākās līgas klubu FA “Šiauliai”. Divus vārtus gūstot Petram Marešam, bet vienus Ismaelam, RFS pierādīja savu pārākumu ar 3:1.

RFS šajā spēlē nevarēja palīdzēt tie futbolisti, kuri atrodas savu izlašu rīcībā, taču RFS pamatsastāvā devās un tādējādi komandā debitēja serbu jaunpienācējs labās malas aizsargs Jovans Vlalukins. Tāpat laukumā pēc savainojuma izārstēšanas atgriezās Tomislavs Šāričs.

Mačs norisinājās Bolderājas stadionā uz dabīgā zālāja un RFS komandai visas spēles gaitā piederēja izteikts pārsvars. Pirmajā puslaikā divas reizes izcēlās Petrs Marešs, kurš realizēja 11 metru soda sitienu un soda sitienu. Otrajā puslaikā 3:0 panāca Ismaels.

Pretinieki nevēlējās samierināties ar šādu rezultātu un guva goda vārtus, taču V. Moroza vadītās komandas uzvara bija vairāk kā pārliecinoša – 3:1.

Savu nākamo spēli RFS aizvadīs Rīgā “Daugavas” stadionā 10. jūnijā plkst. 18.00, kad uzņems Gruzijas klubu Tbilisi “Dinamo”.

RFS pamatsastāvs: Černiauskas – Mareš, Maksimenko, Jagodinskis, Vlalukin – Šarič, Jatta – Krautmanis, Emerson, Friecenbichler – Ismael.