Baltijas sieviešu futbola līgas 5. kārtas spēlē “RFS Women” ar 4:1 (2:1) viesos pārspēja “MFA Žalgiris”.
Spēli abas komandas iesāka līdzīgi, ātri cenšoties nogādāt bumbu uzbrūkošās grupas spēlētājām, lai panāktu vēlamo rezultātu. Šādā spēlē pie labākām iespējām tika mājinieces un Skļemenovai vairākas reizes nācās komandu glābt no vārtu zaudējuma. Viss mainījās spēles 19. minūtē, kad Poļuhovičas ātrums un neatlaidība vainagojās ar bumbas saglabāšanu un vēlāk arī precīzu piespēli soda laukumā uz Mailinovsku, kura ar skaistu sitienu zem vārtu pārliktņa panāk 1:0 viesu labā. Desmit minūtēs vēlāk Poļuhovičas iniciatīva noved pie stūra sitiena un pēc Radziievskas centrējuma bumbu veiksmīgi nospēlē Malinovska, panākot jau 2:0 “RFS Women” labā. Lietuvas čempionāta līderes gan nepadevās un vēl pirmajā puslaikā vienus vārtus atguva.
Otrajā puslaikā ritēja līdzīga cīņa un lielākas vai mazākas izdevības bija abām komandām, bet vārtus guva tikai viesi. Vispirms pēc stūra sitiena bumba no Hropatajas kājas atrada ceļu pretinieku vārtu tīklā, bet jau spēles kompensācijas laikā pēc Hropatajas centrējuma veiksmīgākā vārtu priekša bija Malinovska, nokārtojot sev hattrick un spēle noslēdzās ar rezultātu 4:1 “RFS Women” labā.
Šis panākums RFS Women nodrošināja pirmo vietu Baltijas sieviešu futbola līgas pirmajā posmā un iekļūšanu turnīra pusfinālā.