Pusfināla sēriju iesākam ar uzvaru pār Salaspili

2 aprīlis 2023

Telpu futbola Virslīgas pusfināla pirmajā spēlē RFS Futsal ar  5:3 (4:1) pārspēja TFK Salaspils.

Pirmais puslaiks iesākas ar pretinieku izlūkošanu un pirmajās minūtēs mazliet bīstamāki uzbrukumi veidojās viesiem. Astotajā minūtēs tas nesa rezultātu un bumba atrada ceļu Nereta sargātajos vārtos. Mājinieki gan deva zibenīgu atbildi un turpmāko trīs minūšu laikā guva četrus bezatbildes vārtus, divreiz precīzi sitot Tarakanovam un pa vieniem vārtiem pievienojot Neverovskim un Jerofejevam.  Jāatzīmē, ka visas četras reizes precīzas piespēles komandas kapteiņa Matjušenko kontā. Turpinājumā komandas mazliet nomierinājās un puslaiks tā arī noslēdzās – 4:1 RFS Futsal labā.

Otrais puslaiks iesākās tā pat kā pirmais beidzās un šķietami uzvarētājs jau bija noskaidrots, līdz 32. minūtē viesiem vienus vārtus izdevās atgūt. Salaspils vienība vārtsargu aizstāja ar piekto laukuma spēlētāju un tas nesa rezultātu, un pāris minūtes pirms spēles beigām tika gūti vēl vieni vārti. Īsta spriedze gan ilga tikai minūti, kad Matjušenko pēc Ikstena piespēles uzstādīja spēles galarezultātu – 5:3 RFS Futsal labā.

Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.

Nākamo spēli RFS Futsal aizvadīs jau 8. aprīlī, kad viesosimies Salaspilī, lai aizvadītu pusfināla sērijas otro spēli.