Pirmajā pārbaudes spēlē pieveikta FK Metta

16 janvāris 2021

RFS komanda 16. janvārī Elektrum Olimpiskajā centrā aizvadīja pirmo pārbaudes spēli 2021. gadā. Viktora Moroza padotie ar 4:0 (3:0) pārspēja gados jauno FK Metta komandu.

RFS pamatsastāvā debitēja Petrs Marešs, bet otrajā puslaikā laukumā devās arī Elvis Stuglis un Jovans Popzlatanovs. Pēc pirmās spēles puses tika nomainīts praktiski viss sastāvs.

RFS acīmredzams pārsvars piederēja visas 90 minūtes, taču atšķirībā no pirmā puslaika, kurš noslēdzās ar rezultātu 3:0, otrajā tika izšķērdēta kaudze momentu.

Jau 7. minūtē RFS vadībā izvirzīja Vitālijs Jagodinskis, kurš neviena nepieskatīts no tuvas distances precīzi sita ar galvu pēc Tomaša Šimkoviča izpildītā stūra sitiena (1:0).

17. minūtē atzīmējās pats T. Šimkovičs, kurš precīzi sita kreisajā vārtu stūrī pēc iespaidīga Renāra Varslavāna slaloma ar bumbu.

30. minūtē pretinieki zaudēja bumbu savu vārtu tuvumā, bet vēlāk mēģinot situāciju glābt soda laukumā nogāza Marko Regžu. Viņa nopelnīto pendeli aukstasinīgi realizēja P. Marešs (3:0).

Ceturtie vārti tika gūti otrā puslaika vidū, kad no soda laukuma robežas spēcīgi uzsita Vladislavs Sorokins, bet bumba pēc rikošeta ielidoja vārtos (4:0).

Nākamo spēli RFS aizvadīs pēc nedēļas, kad 23. janvārī tiksies ar Valmiera FC.

Vārti: Jagodinskis 7′ (Šimkovičs), Šimkovičs 17′ (Varslavāns), Marešs 30′ (11 m, Regža), Sorokins 65′.

RFS pamatsastāvs: D.Kučers, P.Marešs, A.Dumbijā, V.Jagodinskis, R.Savaļnieks, A.Zjuzins, T.Šaričs, S.Kouadio, T.Šimkovičs, R.Varslavāns, M.Regža.

Sastāvs otrajā puslaikā: S.Vilkovs, Ž.Lipuščeks, E.Stuglis, N.Sliede, P.Marešs, J.Lagūns, J.Popzlatanovs, Ogundži, Sorokins, Kalebs, Basils.