Pirms spēles ar “Puskas Akademia” – abpusēji komplimenti

22 jūlijs 2021

Jau šovakar Slokas stadionā Jūrmalā norisināsies UEFA Eiropas Konferences līgas 2. kvalifikācijas kārtas pirmā spēle starp RFS un Ungārijas vicečempioni “Puskas Akademia FC”. Pirms mača savas domas izteica komandu galvenie treneri Viktors Morozs un Žolts Horņāks, kā arī Elvis Stuglis. 

“Eirokausu spēles vienmēr ir īpašas. Katrs spēlētājs grib doties laukumā un parādīt savu labāko sniegumu. Pretinieku uzmanīgi pētījām, analizējām viņu mačus ar Somijas “Inter Turku”. Mums ir daudz informācijas par viņu stiprajām pusēm. Jāsaka, tas ir ļoti nopietns pretinieks, kurš izceļas ar labu spēles struktūru un kvalitatīviem spēlētājiem. Snieguma ziņā viņi nav tālu no “Partizan”, ar ko tikāmies pagājušajā gadā,” – RFS TV runāja V. Morozs.

“Tomēr pirms spēles vairāk koncentrējamies uz sevi, vairāk domājam par to, kā spēlēsim paši. Mums jau varēs palīdzēt Deniss Rakels, kurš trīs nedēļas ir cītīgi strādājis. Spēle sāksies ar 0:0, iespējas noteikti ir, taču jāparāda labākais sniegums,” – turpināja viņš.

Tikmēr Elvis Stuglis runāja par to, ka komanda noteikti ir izdarījusi secinājumus pēc vājā pirmā puslaika Slokas stadionā tiekoties ar “Kl Klaksvik”.

“Noteikti no tās spēles kaut ko paņemsim. Nedrīkstam atkārtot kļūdas. Eirokausos spēlēt vienmēr ir īpaša motivācija. Uzvarēt gribas vienmēr, taču Eirokausi ir lielā skatuve. Treneri iepazīstināja ar pretinieku. Laba komanda, taču mums noteikti būs savi pretargumenti. Esam gatavi cīņai,” – kā jau ierasts, ar smaidu sejā runāja E. Stuglis.

Preses konferencē savas valodu prasmes parādīja “Puskas Akademia” treneris Žolts Horņāks, kurš atbildēja gan ungāru, gan krievu valodās.

“Es sagaidu labu futbolu. Esam ļoti jauna komanda, kurai nav daudz pieredzes Eiropā. Arī RFS ir salīdzinoši jauns klubs. RFS ir ļoti spēcīgi standartos, kā arī izceļas ar labu presingu. Uzvara pirmajā spēlē būtu lielisks sasniegums, neizšķirts arī nebūtu slikti. Svarīgākais pirms spēles mājās saglabāt labas izredzes iekļūšanai nākamajā kārtā. RFS ir nopietns, agresīvs pretinieks. Pret viņiem noteikti nebūs viegli. Viņu sastāvā varu izcelt Darko Lemajiču, kurš uzbrukumā ir ļoti bīstams.”

Biļetes uz spēli ir pieejamas ŠEIT. Biļetes cena tikai 5 Eur. Katrs, kurš iegādāsies biļeti, stadionā bezmaksas saņems dzērienu vai alu un hotdogu. Tiekamies jau šovakar!

Treneru komentārus un pirmsspēles reportāžu skaties RFS TV materiālos zemāk.

Video: