Pret “Spartaku” zaudēti divi vērtīgi punkti

18 oktobris 2021

Pēc izlašu pārtraukuma ar sāpīgu neizšķirtu Optibet Virslīgā atgriezusies čempionāta līdere RFS, kas 25. kārtas spēlē nespēja noturēt vadību pret Jūrmalas “Spartaku” – 1:1 (1:0). 

Šajā mačā Viktoram Morozam joprojām bija jāiztiek bez Kevina Frīzenbihlera, kurš izcieš diskvalifikāciju. Tāpat savainojuma dēļ komandai nevarēja palīdzēt Sedriks Kouadio.

Neskatoties uz visu, RFS aktīvi iesāka spēli un pirmajā puslaikā dominēja. Vienīgos vārtus 19. minūtē pēc izcilas Denisa Rakela piespēles guva Andrejs Iličs (1:0). Šim uzbrucējam mača pirmajā daļā bija vēl divas izcilas izdevības, taču pēc Petra Mareša centrējuma viņš īsti netrāpīja pa bumbu, bet otrā situācijā sita tieši virsū vārtsargam.

Jau pirmajās otrā puslaika minūtēs RFS bija tuvu otrajiem vārtiem. Vispirms neviens vārtu priekšā nenoslēdza Tomaša Šimkoviča piespēli, bet 47. minūtē P. Mareša tālsitienu atvairīja vārtsargs. 50. minūtē Emersons ar galvu sita virsū vārtsargam, bet 53. minūtē T. Šimkoviča veikto soda sitienu tvēra vārtsargs.

Kā jau bieži futbolā notiek, ja neiesit tu – iesit tev. Tā gadījās 72. minūtē, kad Leonels Vambā neviena nepiesegts vārtu priekšā panāca izlīdzinājumu (1:1). Jāatzīmē, ka dažas minūtes iepriekš RFS nācās veikt piespiedu maiņu, jo savainojumā iedzīvojās Žiga Lipuščeks.

Atlikušajā laikā RFS aktīvi gāja uz priekšu, taču izraut uzvaru tā arī neizdevās. Vistuvāk mērķim kompensācijas laikā bija Emersons, taču pretinieku vārtsargs spēcīgu sitienu atvairīja.

Spēles protokols, statistika, saistītie foto un video materiāli ērti vienuviet atrodami ŠEIT.

Video: