RFS-2 jauno sezonu sāk ar zaudējumu Jelgavā

9 aprīlis 2022

Piektdien Jelgavā “Optibet Nākotnes līgas” sezonu iesāka spēle starp mājiniekiem FS “Jelgava” un RFS-2 futbolistiem. Aizraujošā mačā mājinieki izrādījās pārāki ar 3:2 (1:0).

Šosezon jaunie RFS futbolisti sacentīsies Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kurā kopumā piedalās 14 komandas no visas valsts. Starp šīm komandām ir atrodamas arī četras “Optibet Virslīgas” dublieru komandas: RFS-2, “Riga FC-2”, “Tukums 2000/Telms-2”, kā arī “Valmiera FC-2”.

Sezonas pirmajā mačā RFS-2 vadībā izvirzījās jau piektajā minūtē, kad no soda laukuma kreisās malas precīzi sita Jānis Krautmanis (1:0). Rīdzinieki ilgi bija vadībā, tomēr neveiksmīgs otrā puslaika sākums lēma to, ka 55. minūtē mūsu komanda nonāca iedzinējos ar 1:2.

Uz to ātri reaģēja Izmaēls Diomandē, kurš 68. minūtē pēc labas piespēles no kreisās malas raidīja bumbu praktiski tukšos vārtos (2:2). Tiesa, ar to gan nepietika, jo mača 87. minūtē pēc haosa soda laukumā Kristers Pantelejevs guva mājinieku trešos vārtus un garantēja FS “Jelgava” dramatisku uzvaru ar 3:2.

RFS-2 pamatsastāvs: Šipicins, Geidāns, Diomandē, Krautmanis, Valutadatils, Shastyuk, Galkin, Ilenāns, Žaleiko, Rakels, Fjodorovs.