RFS Academy gaida Tevi!

15 februāris 2023

Vēlies būt labākais? Nāc trenēties pie labākajiem!

RFS ir 2021. gada Latvijas čempionvienība, kā arī divkārtējā Latvijas kausa uzvarētāja, turklāt 2022. gadā RFS kļuva par pirmo Latvijas komandu, kas iekļuvusi UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā!

RFS Academy aicina zēnus un meitenes uz futbola treniņiem jau no 4 gadu vecuma! RFS Academy audzēkņiem ir iespēja ikdienā trenēties un spēlēt Baltijā modernākajā sporta kompleksā “LNK Sporta parks”, kā arī Teikā un Mežciemā.

Mūsu pamatprincipi ir atbildība, personība un aizrautība. Mums ir svarīgi, lai bērns attīstās kā personība, reizē mācoties strādāt komandā. Mūsu treniņi ir aizraujoši un dažādi. Mēs mācām bērniem uzņemties atbildību pieņemot pareizos lēmumus gan laukumā, gan ārpus tā.

RFS Academy ir pirmā organizācija Latvijā, kur audzēkņiem vēlāk būs iespēja pašiem izvēlēties, vai iet profesionāļa ceļu lielajā RFS komandā vai pāriet RFS telpu futbola komandu un spēlēšanu apvienot ar darbu un studijām.

RFS Academy audzēkņiem un viņu vecākiem ir iespēja bez maksas apmeklēt RFS un RFS Futsal spēles, kā arī piedalīties dažādos pasākumos. Pievienojies mums jau tagad!

Pieteikšanās anketa pieejama ŠEIT.

Video: