RFS iesit trīs un apspēlē Alania

11 februāris 2021

Savu trešo spēli treniņnometnē Turcijā ceturtdienas vakarā aizvadīja RFS, kas šoreiz ar 3:1 (1:0) pārspēja vienu no vadošajām pēc spēka otrās Krievijas līgas komandām Vladikaukāzas Alania. 

Vārtus mūsu komandas labā guva Lukass Villela, Renārs Varslavāns un Marko Regža.

Viktora Moroza trenētā komanda šo spēli aizvadīja pēc smagiem treniņiem iepriekšējās dienās, ko varēja labi redzēt laukumā. Komandai trūka svaiguma un ne viss iecerētais izdevās.

Ar bumbu vairāk laika šajā mačā pavadīja pretinieki, turklāt tieši viņi veica vairāk sitienu uz vārtu pusi. Neskatoties uz to, vārtu rāmī biežāk sita tieši RFS.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva Lukass Villela, kuram tas bija pirmais precīzais sitiens RFS rindās. Viņš pēc Kouadio rezultatīvas piespēles nonāca vienatnē pret vārtsargu un sita precīzi (1:0).

Otrajā mača daļā ar precīziem sitieniem izcēlās Renārs Varslavāns un Marko Regža. Varslavāns iesita no pāris metru attāluma pirmais ticis pie no vārtsarga atlēkušās bumbas, bet Regža lieliski izmantoja Kaleba piespēli no labās malas.

RFS pamatsastāvs: Kučers, Savaļnieks, Solovjovs, Jagodinskis, Dumbijā, Micevskis, Strumija, Šimkovičs, Villela, Kouadio, Lemajičs.

Otro puslaiku iesāka: Raļkevičs, Sorokins, Stuglis, Džata, Zjuzins, Varslavāns, Regža, Šaričs, Marešs, Kalebs, Popzlatanovs. Pēc maiņas laukumā nāca Ogaki.

Video: