RFS atklāj sezonas mērķus un paziņo par savu sieviešu komandu

8 marts 2024

Jau šovakar sāksies jaunā “Tonybet Virslīgas” sezona. Atklāšanas spēlē Latvijas čempionvienība RFS viesos tiksies ar bronzas medaļnieci “Audu”.

Pirms atbildīgā starta RFS sarīkoja jaunās sezonas prezentācijas pasākumu, kurā ne tikai ieskicēja gaidāmās sezonas plānus, taču arī paziņoja par kādu ļoti patīkamu jaunumu.

“O’Learys” sporta bārā kopumā pulcējās vairāk kā 250 RFS ģimenes locekļi un draugi. Pasākumā piedalījās RFS pirmā komanda, RFS Futsal telpu futbola komanda, RFS Academy bērni un jaunieši, kā arī RFS fanu kluba un mediju pārstāvji.

Tāpat vakara gaitā tika stādīta priekšā vēl viena svarīga RFS futbola piramīdas daļa – RFS Women sieviešu komanda. Turpmāk tieši šādi sauksies Latvijas čempiones futbolā, kas līdz šim bija pazīstamas ar nosaukumu SFK Rīga.

Vakara sākumā simboliski sadarbības līgumu parakstīja “O’Learys” restorāna vadītājs Ruslans Aleksejevs un RFS ģenerāldirektors Māris Verpakovskis.

“Ir liels prieks uzsākt šādu sadarbību. Šī ir labākā vieta atpūsties un baudīt sporta translācijas Latvijā. Turpmāk tieši šeit būs iespēja ērti vērot RFS izbraukuma spēles Eirokausos. Esmu pārliecināts, šeit sezonas gaitā vēl tiksimies ne reizi vien,” – tā M.Verpakovskis.

“Mums ir liels gods un prieks uzsākt šādu draudzību ar Latvijas spēcīgāko futbola klubu. Novēlu izcīnīt visas trofejas Latvijā un lai viss izdodas arī Eirokausos,” – parakstot līgumu runāja R.Aleksejevs.

Vakara gaitā uz skatuves kāpa gan RFS Futsal, gan RFS Academy, gan RFS Women pārstāvji, bet pašā noslēgumā lielākā uzmanība tika veltīta pirmajai komandai, kur par sezonas mērķiem plašāk pastāstīja M.Verpakovskis, galvenais treneris Viktors Morzs un Jānis Ikaunieks. Viņi ne tikai dalījās savās domās par gaidāmo sezonu, taču arī atbildēja uz klātesošo, arī pašu mazāko, jautājumiem.

Viktors Morozs, RFS galvenais treneris: Uzskatu, ka sezonas startam esam gatavi. Sagaida ļoti aizraujoša sezona. Sagatavošanās plāns tika veiksmīgi izpildīts. Labi pastrādājām gan Rīgā, gan Turcijā, kur bija iespēja sevi izmēģināt uz ļoti labu pretinieku fona. Izdevās izvairīties no nopietniem savainojumiem, kas ir ne mazāk svarīgi. Noteikti vēlamies iekļūt Eirokausu pamatturnīrā un izcīnīt galvenās trofejas Latvijā – čempionu titulu un kausu. Viegli nebūs, taču cīnīsimies par uzvaru katrā spēlē.

Jānis Ikaunieks, RFS pussargs un Latvijas 2023. gada labākais spēlētājs: Viennozīmīgi, sāksies pati interesantākā daļa – jaunā sezona. Pārbaudes spēles ir viens, bet oficiālās spēles kas pavisam cits. Mums ir daudz ambīciju, pats joprojām esmu izsalcis pēc jauniem sasniegumiem un trofejām. Spēlēsim UEFA Čempionu līgā, kas būs ļoti interesants izaicinājums. Jūtu, ka esam gatavi jaunajai sezonai.

Māris Verpakovskis, RFS ģenerāldirektors: Jaunajā sezonā vēlamies, lai katra RFS mājas spēle LNK Sporta Parkā kļūtu par skaistiem svētkiem visiem, bet īpaši ģimenēm. Šogad visās mājas spēlēs būs bērnu radošās darbnīcas, gatavojam arī citus patīkamus jaunumus. Atribūtiku iegādāties būs vēl ērtāk, turklāt gatavojam jaunu atribūtikas kolekciju, kas pārdošanā nonāks jau pavisam drīz.

Sportiskie mērķi klubam ir paši augstākie. Saprotams, ka viegli nebūs, jo viss jāpierāda laukumā. Komandas kodols ir saglabājies, esam papildinājuši sastāvu vairākās vietās, turklāt nav izslēgts, ka komandā var būt arī vairāki jaunpienācēji. Ar nepacietību gaidu jauno sezonu un tiekamies stadionos!

Zemāk RFS TV sižetā ir iespējams ielūkoties prezentācijas pasākuma aizkulisēs vai arī to visu noskatīties video ierakstā.

Pasākuma FOTO galerija ir atrodama spiežot ŠEIT.

Video: