“RFS Futsal” rīko starptautisku Telpu futbola turnīru “Nikars Summer Cup”

4 augusts 2023

“Olimpiskajā centrā” Rīgā 18. – 20. augustā pirmo reizi norisināsies starptautisks Futzāla turnīrs “Nikars Summer Cup”, ko par godu kluba “Nikars” dibinātājam un Telpu futbola pamatlicējam Latvijā Raimondam Valtam, organizē “RFS Futsal”.

Latvijas visu laiku titulētākais telpu futbola klubs “Nikars”, kas 12 reizes kļuvis par Latvijas čempionu, kopš 2022. gada saucas “RFS Futsal” un ir daļa no RFS futbola piramīdas.

Turnīra mērķis ir ar augsta līmeņa komandu dalību raisīt papildus interesi par Telpu futbolu Latvijā un veicināt tā attīstību, kā arī uzkrāt pieredzi starptautiska līmeņa turnīros un labāk sagatavoties nākamajai sezonai. Šogad turnīrā piedalīsies četras komandas, kas trijās dienās izspēlēs viena apļa turnīru. Bez “RFS Futsal”, dalību turnīrā apstiprinājušas tādas komandas kā “Kauno Žalgiris” (Lietuva), FK “Chrudim” (Čehija) un “Piast Gliwice” (Polija).

“Žalgiris Futsal” ir titulētākais Lietuvas telpu futbola klubs, kas septiņas reizes kronēts par Lietuvas čempionu, sešas reizes ieguvis Lietuvas kausu un papildus tam var lepoties ar 12. vietu UEFA telpu futbola klubu rangā pagājušajā sezonā.

“Piast Gliwice Futsal” dibināts 2016. gadā un allaž cīnījies par Polijas “Ekstraklasa” vadošajām vietām, 2022. – 2023. gada sezonā izcīnot bronzas medaļas.

“Chrudim” ir Čehijas telpu futbola klubs ar lielām tradīcijām. 15 reizes izcīnījis čempiona titulu un 13 reizes ieguvis Čehijas kausu, iepriekšējā sezonā samierinājās ar vicečempiona godu.

“RFS Futsal” prezidents Dmitrijs Zabarovskis: Turnīrs ir veltīts Raimonda Valta piemiņai, cilvēkam, kurš atdeva milzīgu daļu no sevis Latvijas un īpaši bērnu telpu futbolam. Jā, mums izdevās uz šo turnīru piesaistīt augsta līmeņa komandas, bet katras spēles, un katra turnīra galvenais mērķis ir līdzjutēji. Patiešām ceru, ka mums izdosies izveidot labu pasākumu!

Visas turnīra spēles norisināsies “Olimpiskajā centrā” Rīgā. Ieeja ir bez maksas.

 

Turnīra kalendārs

18.08.2023

17:30 Žalgiris Futsal – FK Chrudim

20:00 RFS Futsal – Piast Gliwice Futsal

19.08.2023

17:30 Piast Gliwice Futsal – Žalgiris Futsal

20:00 FK Chrudim – RFS Futsal

20.08.2023

14:00 RFS Futsal – Žalgiris Futsal

16:30 Piast Gliwice Futsal – FK Chrudim