RFS graujoša uzvara Rīgas derbijā!

25 aprīlis 2021

RFS ar iespaidīgu uzvaru 3:0 (1:0) izcīnījusi panākumu pirmajā Rīgas derbijā šogad ar “Riga FC”. Vārtus mūsu komandai guva Tomislavs Šaričs, Darko Lemajičs un Tomašs Šimkovičs.

Turnīra tabulā pirms šī mača komandas šķīra pieci punkti. RFS šosezon zaudēja “Valmierai” un cīnījās neizšķirti ar “Ventspili” un “Mettu”, tikmēr “Riga FC” vienīgo reizi punktus zaudēja “Mettai”. Tieši ar “Mettu” RFS cīnījās neizšķirti pirms nedēļas, tādēļ Rīgas derbijs bija lieliska iespēja reabilitēties par neizdevušos sezonas sākumu.

Arī šajā spēlē RFS vārtus sargāja Vītauts Čerņausks. Centra aizsargu pāri veidoja Žiga Lipuščeks un Vitālijs Jagodinskis, bet malās spēlēja Roberts Savaļnieks un Petrs Marešs. Par kārtību balsta zonā rūpējās Tomislavs Šaričs un Leonels Strumija, bet virs viņiem pozīciju ieņēma Artūrs Zjuzins. Uzbrukumā maču iesāka Darko Lemajičs, bet malās Tomašs Šimkovičs un Emersons.

RFS ļoti agresīvi iesāka spēli un no pirmajām minūtēm pārņēma iniciatīvu. Agresīvs spiediens pirmajā puslaikā bieži ļāva pārņemt bumbu pretinieku laukuma pusē un veidot bīstamus uzbrukumus. 19. minūtē RFS vadībā izvirzījās, kad pēc elegantas R. Savaļnieka piespēles no labās malas ar galvu precīzi kreisajā stūrī sita Tomislavs Šaričs (1:0).

Sarežģītas RFS komandai bija pirmā puslaika pēdējās desmit minūtes, kad pretinieki piespieda mūsu komandu savā laukuma pusē un veica vairākus bīstamus centrējumus, taču ļoti pārliecinoši vārtos darbojās Vītautas Čerņausks. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās.

Pārtraukumā Viktors Morozs acīmredzami spēja atrast pareizos vārtus savai komandai, jo otrā mača daļa RFS izpildījumā bija ļoti pārliecinoša.

70. minūtē pēc izcila uzbrukuma un perfektas T. Šariča piespēles gar vārtiem 2:0 panāca D. Lemajičs, bet 83. minūtē pēc Emersona piespēles bumbu skaisti kreisajā vārtu stūrī trieca T. Šimkovičs (3:0).

Atlikušajā spēles daļā RFS vēl vairākas reizes aizskrēja bīstamos pretuzbrukumos, taču rezultāts palika nemainīgs. Iespaidīga uzvara Rīgas derbijā ar 3:0!