RFS pagarina līgumu ar aizsardzības balstu Ž.Lipuščeku

7 augusts 2021

RFS futbola klubs līdz 2024. gadam pagarinājis līgumu ar aizsardzības balstu no Slovēnijas Žigu Lipuščeku, kurš aizvadītajā sezonā Instat versijā bija labākais Optibet Virslīgas futbolists.  

24 gadus vecais centra aizsargs ir stabila RFS kluba pamatsastāva vērtība. 2020. gada sezonā slovēnis Latvijas čempionātā 22 spēlēs guva piecus vārtus, bet reizi žurnālistu un fanu balsojumā tika atzīts par mēneša labāko spēlētāju.

Arī šogad Ž.Lipuščeks turpina spoži. 14 Virslīgas spēlēs viņš pretinieku vārtsargus pārspēja četras reizes, bet piecos UEFA Eiropas Konferences līgas mačos guva vienus vārtus un veica vienu rezultatīvu piespēli. Arī šogad viņš pagaidām ir Latvijas čempionāta labākais spēlētājs pēc vidēji spēlē sakrātajiem Instat lietderības punktiem.

“Žiga Lipuščeks ir ne tikai viens no mūsu komandas līderiem, bet arī viens no čempionāta labākajiem spēlētājiem, ko lieliski atspoguļo statistika. Esam gandarīti par pagarināto līgumu. Esam ļoti apmierināti ar viņa progresu, profesionalitāti un darba ētiku. Šis ir spēlētājs, kurš savus griestus vēl nav sasniedzis. Viņam ir visas iespējas nākotnē spēlēt ļoti labā čempionātā,” – runāja RFS ģenerāldirektors Māris Verpakovskis.

Tikmēr RFS aizvada ļoti veiksmīgu sezonu un ne tikai atrodas Virslīgas galvgalī, bet arī turpina Eirokausu kampaņu. Ceturtdien RFS Rīgā uzņems pazīstamo Beļģijas klubu “KAA Gent” cīņā par UEFA Eiropas Konferences līgas “play-off” kārtu. Biļetes uz šo spēli pieejamas ŠEIT.

Video: