RFS paraksta līgumu ar perspektīvu kotdivuārieti

20 februāris 2022

Sastāva komplektāciju turpina Latvijas čempione RFS. Pārbaudē sevi labi pierādījušais 18 gadus vecais kotdivuāriešu uzbrucējs Ismaels Diomandē ar klubu parakstījis ilgtermiņa līgumu.

Perspektīvs uzbrucējs visu savu līdzšinējo karjeru pavadīja dzimtenē, kur pirms pārcēlšanās uz RFS pārstāvēja augstākās līgas vienību AFAD. Viņš ir spēlējis arī Kotdivuāras jauniešu U-16 un U-18 izlasēs.

Kopā ar RFS I. Diomandē trenējas gandrīz no paša sagatavošanās posma sākuma un pārbaudes spēlēs guva vairākus vārtus.

“Šis kolektīvs un organizācija man iepatikās jau no pirmā treniņa Latvijā. Visi kluba administrācijas cilvēki rūpējas, lai mums spēlētājiem nekā netrūktu un mēs varētu koncentrēties savam darbam.

Neslēpšu, valodas barjers šobrīd tiešām apgrūtina savstarpējo komunikāciju, taču komandas biedri un kluba darbinieki cenšas būt izpalīdzīgi. Par to viņiem esmu pateicīgs. Noteikti cītīgi mācīšos, lai ievērojami uzlabotu savas angļu valodas prasmes,” – rfs.lv runāja kluba jaunpienācējs.

RFS tuvākās spēles treniņnometnē Turcijā gaidāmas jau pirmdien, kad RFS tiksies ar Ukrainas grandu Kijevas “Dinamo” un Maskavas “Spartak-2”. Abas spēles būs iespējams vērot video tiešraidē.