RFS pārbaudes spēļu ciklu noslēdz ar uzvaru pār BFC Daugavpils

7 marts 2021

Sestdien pārbaudes spēļu ciklu pirms jaunās Optibet Virslīgas sezonas noslēdza RFS. RTU laukumā rīdzinieki ar 3:1 (2:0) pieveica BFC Daugavpils komandu.

Vārtus RFS sastāvā guva: Kouadio, Tomašs Šimkovičs un Marko Regža.

Spēle sākās ar bīstamu viesu uzbrukumu jau mača otrajā minūtē, kad pretinieku uzbrucējs ielauzās soda laukumā, nomānīja aizsargu un bīstami sita vārtu rāmī, taču lielisku reakciju nodemonstrēja Vītauts Čerņausks. Pirmās 15-20 spēles minūtes noritēja diezgan līdzvērtīgā cīņā, taču tad iniciatīvu pārņēma RFS.

RFS ne tikai kontrolēja bumbu, bet aizvien biežām pietuvojās pretinieku vārtiem. 33. minūtē tas deva augļus, kad pēc Aleksandra Solovjova centrējuma no kreisās malas ar galvu precīzi sita Kouadio. Bumba atsitās pret vārtu stabu un pretinieku vārtsargam variantu savu komandu glābt vienkārši nebija (1:0).

Otros vārtus RFS guva puslaika izskaņā, kad pēc stūra sitiena bumba nonāca pie kapteiņa Tomaša Šimkoviča, kurš to labi apstrādāja un spēcīgi raidīja vārtos (2:0).

Otrais puslaiks iesākās neveiksmīgi, jo pēc Elvja Stugļa pārkāpuma tika piešķirts 11 metru soda sitiens, kuru BFC Daugavpils veiksmīgi realizēja (2:1).

Neskatoties uz to, nevienu reālu vārtu gūšanas momentu atlikušajā laikā viesi tā arī neizveidoja, tikmēr Viktora Moroza komanda puslaika vidusdaļā iesita trešo reizi. Vladislavs Sorokins apspēlēja pretinieku labajā malā, piespēlēja soda laukumā Kalebam, kurš ar vienu pieskārienu bumbu pārdaresēja Marko Regžam. Šis sita nekļūdīgi panākot 3:1.

Tāpat jāizceļ Darko Lemajiča divi bīstami sitieni ar galvu pēc stūra sitieniem. Pēc viena no tām pretinieki bumbu izsita jau no vārtu līnijas.

Šī bija pēdējā RFS pārbaudes spēle pirms jaunās sezonas. 14. martā RFS savā laukumā Optibet Virslīgas pirmajā kārtā uzņems Valmiera FC.

RFS pamatsastāvs: Čerņausks, Solovjovs, Savaļnieks, Lipuščeks, Jagodinskis, Šaričs, Strumija, Kouadio, Popzlatanovs, Šimkovičs, Lemajičs.

Otrā puslaika gaitā laukumā nāca: Kučers, Sorokins, Emersons, Stuglis, Kalebs, Regža, Marešs, Džata, Žaļeiko, Puzanovs.