RFS spraigā cīņā viesos pieveic “Audu”

16 maijs 2022

Labu sniegumu turpina demonstrēt Latvijas čempionvienība RFS, kas “Optibet Virslīgas” 13. kārtas spēlē viesos spraigā cīņā ar 1:0 (0:0) pārspēja “Audu”.

Spēles protokols, gaita, statistika, saistītie foto un video materiāli ērti vienuviet atrodami ŠEIT.

Arī šoreiz RFS pamatsastāvā devās 17 gadus vecais Gļebs Žaleiko, bet starta sastāvā notika divas izmaiņas. Vitālijs Jagodinskis nomainīja Kasparu Dubru, bet Artūrs Zjuzins laukumā devās Denisa Rakela vietā. RFS pieteikumā atgriezās Karolis Uzela, tikmēr Tomislavs Šāričs un Sedriks Kouadio joprojām ārstē savainojumu.

RFS pilnībā dominēja pirmajā puslaikā un izveidoja vairākas izcilas iespējas gūt vārtus. Vairākos momentos “Audu” glāba vārtsargs Fabrīss Ondoā, bet citās situācijās RFS spēlētāji vienkārši netrāpīja vārtos.

Vienīgos vārtus RFS guva 57. minūtē, kad Petrs Marešs tika nogāzts soda laukumā un pats aukstasinīgi realizēja 11 metru soda sitienu (1:0). Viktora Moroza komandai arī turpinājumā bija lieliskas iespējas pielikt punktu intrigai, taču momenti netika izmantoti un spēles galotne bija ļoti nervoza. “Auda” cīnījās līdz galam un darīja visu, lai panāktu izlīdzinājumu.

Tuvāko mājas spēli RFS aizvadīs 19. maijā, kad “Jāņa Skredeļa stadionā” uzņems “Tukums 2000/Telms”. Iepriekšpārdošanā biļetes lētākas. Tās ir pieejamas ŠEIT.