RFS vienojusies ar pussargu J.Popzlatanovu

16 janvāris 2021

Par jaunāko RFS komandas papildinājumu kļuvis 24 gadus vecais pussargs no Ziemeļmaķedonijas Jovans Popzlatanovs. Iespējams jau šodien viņš RFS sastāvā debitēs pārbaudes spēlē ar FK Metta. 

Pēdējās četras sezonas J. Popzlatanovs pavadīja Skopjes “Vardar” klubā ar kuru aizvadītajā sezonā kļuva par valsts čempionu. Interesanti, ka “Vardar” viņš spēlēja kopā ar citu RFS jaunpienācēju Darko Micevski.

Laukumā J. Popzlatanovs parasti spēlē labā pussarga pozīcijā. Viņš bija stabila vērtība “Vardar” pamatsastāvā un 2019. – 2020. gada sezonā piedalījās 16 spēlēs no 18, turklāt tā ne reizi arī netika nomainīts. “Vardar” viņš pildīja komandas vice kapteiņa funkcijas un sezonas piecās noslēdzošajās spēlēs laukumā devās ar kapteiņa apsēju.

J. Popzlatanovam RFS kļūs par pirmo ārzemju pieredzi. Visu savu līdzšinējo karjeru viņš pavadīja Ziemeļmaķedonijā pārstāvot “Vardar”, “Teteks” un “Pelister”. Ziemeļmaķedonijas čempionātā viņam 126 spēlēs 11 gūtie vārti un 12 rezultatīvas piespēles.

Tāpat viņš ir aizvadījis septiņus mačus Ziemeļmaķedonijas U-21 izlases sastāvā. Spilgtākā spēle izlasē norisinājās 2018. gadā, kad Ziemeļmaķedonijas U-21 izlase ar 3:4 piekāpās Krievijai, taču J. Popzlatanovs šajā mačā izcēlās ar trim (!) rezultatīvām piespēlēm.

J. Popzlatanova debija RFS sastāvā iespējama jau šodienas pārbaudes mačā ar FK Metta. Spēle sāksies plkst. 12:15 un to būs iespējams vērot video tiešraidē šeit.

Video: